Май махнахме бибата :)

  • 1 025
  • 23
Може и да избързвам с хваленето, но вече 3 дни София спи без биберон-залъгалка baby_neutral

Нямах намерение да правя опити преди да стане на 2 г., но ходихме на гости на родителите ми и чак вечерта разбрахме, че сме я забравили в София Blush мъжът ми обиколи денонощните аптеки, но точно такава не намери и взе някаква друга марка, която обаче тя не одобри  hahaha и след слагането в устата я вадеше и я изхвърляше в другия край на стаята  Joy беше ме страх, че нощем ще се буди да я търси, но си спи спокойно  Hug  Party
Виж целия пост
# 1
Браво на София!Предполагам,че щом са минали 3 дни,вече няма да я търси.И Ния не я търсеше като минаха 3-4 дни.Дано само като се върнете в къщи да не се сети пак за нея.
Виж целия пост
# 2
Браво!!! Мисля, че няма да се сети, или поне не с голям рев, ако няма нещо друго, което да я безпокои. Станало е по-най естествения начин.
Аз наскоро отучвах от смукане на пръст и изкарах 2 безсънни седмици, но може и да са се дължали на растеж на кучешки зъби. Но засега май имам някакъв успех, дано Praynig
Виж целия пост
# 3
Може и да избързвам с хваленето, но вече 3 дни София спи без биберон-залъгалка baby_neutral

Нямах намерение да правя опити преди да стане на 2 г., но ходихме на гости на родителите ми и чак вечерта разбрахме, че сме я забравили в София Blush мъжът ми обиколи денонощните аптеки, но точно такава не намери и взе някаква друга марка, която обаче тя не одобри  hahaha и след слагането в устата я вадеше и я изхвърляше в другия край на стаята  Joy беше ме страх, че нощем ще се буди да я търси, но си спи спокойно  Hug  Party
Браво на София! Стискам палци всичко да е наред и повече да не се сети! Peace
Не е ли късно едно дете на 2 години да е все още със залагалка - не се ли отразява на разтежа на зъбките?
Виж целия пост
# 4
Браво на София!!! Голямо момиче е тя!!! Много се радвам, дано не се сети повече, а ако се сети да няма проблеми!!!

Насинда, аз съм чувала, че до 2 годинки не е проблем, по-точно докато излязат всичките зъбки.
Виж целия пост
# 5
Браво на София!!! Голямо момиче е тя!!! Много се радвам, дано не се сети повече, а ако се сети да няма проблеми!!!

Насинда, аз съм чувала, че до 2 годинки не е проблем, по-точно докато излязат всичките зъбки.
Благодаря ти! Ще го имам впредвид Money Laughing
Виж целия пост
# 6
И аз имам един биберон, който малката не иска, та сега си мисля, дали да не пробвам с него. МОже пък да мине номера Mr. Green
Браво на вас. bowuu
Виж целия пост
# 7
При всички случаи по-добре биберона (която е ортопедична), отколкото пръст, който хем натиска предните зъбки и деформира захапката, хем се деформира самия пръст, хем няма скриване, да не говорим за микробите под ноктите Close
Аз съм ходила със залъгалка до 3 годишна и не съм имала проблеми със зъбките  bowuu
Виж целия пост
# 8
Е, браво - справила се сладуранката Hug и при нас мина така леко - просто не му я дадох на заспиване и хич даже не си я потърси повече Peace
Сега като види някои дечица с биби и ходи ги лапа, но след малко вече ги маха от устата си и ми ги носи
Виж целия пост
# 9
Честито
Виж целия пост
# 10
Честито! Това ме успокоява за моят син, който няма никакво намерение да спи без любимата си биба, докато дъщеря ми още на осем месеца отказа всякакви биберони Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Ееее, браво! Много сериозна крачка! Моята София е пристрастена към бибите и сега отбелязваме "постижение" като я давам само за сън. Мисля, че ще е трудничко да го откажем и при заспиване, поне на този етап  ooooh! Дано след някой друг месец и аз се похваля! Всъщност твоя опит е много добра идея - сменяш бибите с друг тип, не бях се сещала  Thinking
Виж целия пост
# 12
Честито, Никол Grinning При Климент смяната с друг биберон не мина Rolling Eyes Чакам сам да се откаже.
Виж целия пост
# 13
А кога им ги дадохте за първи път бибите?
Моето бебе ги бойкотира.
Виж целия пост
# 14
A koga im gi dadohte za purvi put bibite?
Moeto bebe gi bojkotira.
И моята не пожела биби та нямах проблем с махането Mr. Green.Щом не иска не и давай Stop
Честито на София !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия