06.06.06 фатална дата

  • 4 028
  • 48
Вчера чух, че на 06.06.06 ще бъде премиерата на филма "Поличбата 666". Продуцентите търсели съвпадението на датата с "the mark of the beast". Интересно дали самият ден ще бъде фатален заради кобинацията на числа?  Thinking Хайде фаталисти, да направим форумско наблюдение на деня !:roll:
Виж целия пост
# 1
В какъв смисъл е фатална, заради дяволското число ли?
Виж целия пост
# 2
Какво, ще се мре ли? Тюх, нека поне ми мине лятната почивка пък тогава #Cussing out
Виж целия пост
# 3
Еми ще поживеем още два дни и ще видим кво ще става.............
Виж целия пост
# 4
Аз на 06.06.06 от 6 часа съм на детски рожден ден с малкия.
Смятам да ям торта, а не да правя форумско наблюдение Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Аз на 06.06.06 от 6 часа съм на детски рожден ден с малкия.
Смятам да ям торта, а не да правя форумско наблюдение Mr. Green

Иди в 6ч 6мин и 6сек Mr. Green Фатализма ще е пълен!
Виж целия пост
# 6
Имаше един такъв филм-на 06-06, предполагам 86 г се роди дяволът. Свързва се с трите 6 и числото на дявола.
Аз си признавам, че ми става леко особено като видя кола с подобен номер, даже помолих мъжа ми да си смени номера, който завършваше така. Считам, че може да звучи идиотско, но не ща да се меся с такива числа
Виж целия пост
# 7
Хахаха, Калина, аз си спомням че Филип щеще да се ражда на 05.05.05, вярно, че прекалено хипотетично, но ако се беше родил на 06.06.06   Laughing
Аз пък лично нищо дяволско не виждам в кобинацията от шестици, повече би ме притеснило числото 13 например.... newsm78
Виж целия пост
# 8
Да, но не се е родил. Нямам нищо против други числови комбинации, но това и в библията е посочено като дяволско число.
Виж целия пост
# 9
Ето какво открих в нета за датата: http://english.pravda.ru/science/mysteries/81099-1/
Виж целия пост
# 10
Да, но не се е родил. Нямам нищо против други числови комбинации, но това и в библията е посочено като дяволско число.
Съгласих се, наистина не се е, прекалено хипотетично го казах....аз Библията не съм я чела, но знам, че там е обявено и все пак не ме притеснява толкова  Peace
Виж целия пост
# 11
Да, но не се е родил. Нямам нищо против други числови комбинации, но това и в библията е посочено като дяволско число.

Стига бе! Къде това?
Виж целия пост
# 12
Какво, ще се мре ли? Тюх, нека поне ми мине лятната почивка пък тогава #Cussing out

 hahaha И аз така.
Виж целия пост
# 13
Ние пък тогава имаме годишнина от сватбата Simple Smile Правим 7 години ( от 9 сме заедно) и честно казано въобще не ме притеснява .
Виж целия пост
# 14
Аз на 06.06.06 от 6 часа съм на детски рожден ден с малкия.
Смятам да ям торта, а не да правя форумско наблюдение Mr. Green

Иди в 6ч 6мин и 6сек Mr. Green Фатализма ще е пълен!

Мда, и сутринта, и вечерта.
Трябва да се запасим с антифаталин Sunglasses


Сериозно ли питаш?
Например тук: http://www.biblekeeper.com/bulgarian/B66C013.php


А иначе това си е поредната стъкмистика; тия нули за нищо ги нямат; ако има някакво число то то е 6062006, например.
Интересно какво са си мислели през далечната 1006г. на 06.06
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия