Седмичке - наситена с мечти, искаме по две черти / 5.06 - 11.06/

  • 8 950
  • 265
Добро утро момичета. като няма кой реших аз да ви събудя. Да е весела тази седмица. Успех на всички и усмихнато настроение. Hug
Виж целия пост
# 1
Добро утро сънливки!
Тази седмица започна малко гадно - кучето ме изцапа тъкмо като се бях стъкнала за работа, току що пък си излях кафето на панталона и на новите си чехли, които съмнява ме да успея да изчистя, ама си викам айде, на късмет ще е.
Лея, радвам се че са отстранили проблема ти и съм сигурна че скоро ще ни се похвалиш! Пожелавам ти го от сърце!  Hug
На мен доктора ми е дал още един месец време да пробваме, аз ще си отпусна от мен още един и после и на мен иска да ми прави лапароскопия. Дано бебо дойде преди това!
Хайде, ставайте де... ku-ku
Виж целия пост
# 2
Добро утро, момичета!
Даре, много хубаво заглавие на темичката си измислила!
Еллица, може пък да е за хубаво, всичките ти сутрешни перипетии hahaha
Пожелавам успешна седмица на всички!
Леа, радвам се, че са ти отстранили проблема и след три месеца отново сред нашите редици!
Виж целия пост
# 3
Тъй, мислех да не се включвам в тази седмична, но някак си не се стърпях пак Mr. Green
Та нека да е много успешна!За всички!  bouquet
Леа, след лечението ще се похвалиш бързо, в това съм сигурна.Би ли споделила имаше ли симптоми някакви за ендометриозата?защо чак сега я откриха след толкова време и изследвания?Очевидно това е била причината и се радвам,че се стигна до развръзка-по-добре късно, нали така Wink
Даре-да оздравяваш бързо-видях те,че си писала,че си настинала.Аз пък съм с болки в гърдите и днес най-вероятно ще ходя на доктор да ме види ще ме бъде ли Crazy
С Елфчето какво стана?Имаше закъснение някакво и от тогава-ни вест, ни кост-дано е на добро това нейно покриване.Напоследък ми прави впечатление, че забременеят и се скрият за малко Wink и чак след време си признаят Praynig
Хайде-разказвайте  как изкарахте почивните дни и дали някой не е видял двете чертички.Аз продължавам да стискам палци-за мен като не е-за вас поне! Hug
Виж целия пост
# 4
Добро утро!  Simple Smile Много слабо днес... Дано е за добро, както казва пенелопа.
Момичета, да ви попитам нещо... отразява ли се външната температура на базалната? В смисъл, че събота и неделя си бяхме на село, а тем беше много студено и сутрин се събуждах почти премръзнала.  36.3 и за двата дни, а сега тука пак е 36.6. То в началото на цикъла едва ли има някакво значение, но ако се случи посредата дали може да окаже влияние?(или най-малкото да обърка мен... newsm78)
Виж целия пост
# 5
Здравейте момичета! Много хубаво е заглавиетона темичката, дано е на късмет!
Пенелопа, вярно е, че минаха 2 г. в опити, но ние през това време направихме всякакви др. изследвания - спермограма, хормони, фоликулметрия, цветна снимка, 2 инсеминации. И накрая се решихме на лапаро, защото докторът каза, че при тези хубави фоликули и хубава спермограма, досега трябваше да е станало по естествен път. А признаците за ендометриозата бяха засиленото ми менструално течение /бях принудена да сменям през 2ч. нощни превръзки/ и силните болки в 1 ден на цикъла. Това автоматично не значи ендометриоза. Понякога тя протича и безсимптомно, но ми омръзна да чакам, реших да взема в ръце и си казах: Мечка страх, мен не страх. Правя тази операция - пък каквото излезе. Сега не съжалявам Силно се надявам след 3-4 месеца да имам резултат, но дори и да не стане, поне ще знам, че съм направила това, което зависи от мен.
Сега си пия аналгинчета, че още ме боли пъпът, а пък утре трябва и да ми махат конците...но ще стискам зъби.
Виж целия пост
# 6
Ами успех след лечението-сигурна съм , че веднага ще стане.Иначе знам, че може и безсимптомно да мине всичко, затова те питах кое те усъмни.Бързо да ти минава болката, да се възстановиш и да се отчетеш после Hug
Виж целия пост
# 7
здравейте, в сряда съм на доктор за преглед и се надявам скоро и аз да се запиша с две чертички, казвам го ,защото хващам като кибрит е поне преди така беше ,но сега с тези планове от 2-3дни и много искане newsm78ще видим какво ще стане.успех на всички и скоро да се запишем в отчетите за 2007г
Виж целия пост
# 8
Добро утро момичета,

аЗ исках да пиша в темичката ни от миналата седмица, За да устанат там лошите новини, но ще ви кажа тук... За сьжаление, моето 'покрива' беше Заради многото работа, а не Заради така учакваните две чертички ... видях само една ... явно сьм имала кьсна овулация и на това се е дьлжало Закаснението. Ама няма да раЗваляме настроението в новата темичка я!!! Сега чакам с голямо нетьрпение да мине лелката и почваме с това така приятно правене на бебче...    Wink Wink Wink  Божа работа си е, аЗ няма да се мешам. Когато му доиде времето, тогава, живота е пред нас. 

Лек ден и искам да се похвалите с много положителни тестчета, повече никакви единични черти!!! Чухте ли???
  Naughty
Виж целия пост
# 9
Здравейте момичета,
честита ни нова темичка и успешна седмица ви желая от сърце  bouquet
Вече направихме резервация за морето в края на юли за село Лозенец Laughing
Вие планирахте ли почивката?А някой има ли впечатления от Лозенец никога досега не съм ходила?
Нещо само за море си мисля, а имам толкова работа................хайде доскоро Hug
Виж целия пост
# 10
здравейте моми4ета Hugмного ми става мъ4но като гледам как текат само лоши новини.хайде някоя от вас няма ли да се похвали Cryжелая ви успешна седми4ка пълна с много две 4ерти4ки  bouquet
Виж целия пост
# 11
  Здравейте, момичета! Аз имам много, много бледа надежда EFP, но ми е все пак няколко дни преди цикъла. Нямах търпение, защото имам някакво предчувствие newsm17 , а и  много ме болят гърдите, особено лявата. Та така- след около половин час след теста се появи втора бледа чертичка. smile3520 fingerscrossed
Виж целия пост
# 12
И ние уредихме морето в края на юли-началото на август. Отсега се точа. Имам предчувствие че ще си направим морско бебе!
Ха, браво на мен, пак съм оптимист!  Crazy
Виж целия пост
# 13
iramira стискам палци да е бебе!
Кога точно трябва да ти дойде?
Виж целия пост
# 14
Успешна седмица и от мен!!!
Аз точно тази седмица се надявам на така желаните две чертички!!!
LiletoYa, аз ще ходя в Лозенец от 06.07-15.07., надявам се да е хубаво, после ще разкажа!!!
Целувки от мен!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия