Кога казахте в работата?

  • 1 902
  • 74
Здравейте мами,

искам да попитам кога казахте в работата, че сте бременни, аз съм в средата на трети месец и все още не съм казала, чудя се кога да го направя?
Виж целия пост
# 1
Аз казах към края на 3-я месец на секретарката на шефа и тя му каза после, защото на мен ми беше неудобно, а колегите разбраха в 5-я месец, когато слабо започна да ми личи и сами започнаха да гадаят, защото бях много слаба и изведнъж се показа едно коремче...
Виж целия пост
# 2
Веднага, щом разбрах. Работата ми е свързана с вредности и при бременност се излиза директно в болнични, та няма много време за размисъл. Wink
Виж целия пост
# 3
Веднага и хоп -болнични Mr. Green
Виж целия пост
# 4
В деня, в който разбрах, че съм бременна. Докторката ми каза, че трябва до раждането да лежа, даде ми болнични и ме прати вкъщи.

На другата ми работа (понеже работя от къщи и не постоянно, а контактът с колегите е по телефон, интернет или куриер) - разбраха, чак когато бях в болницата да раждам и са ме търсили за едни документи.
Виж целия пост
# 5
бях влезнала в трети месец и ходихме на море а като се върнах от отпуск вече започваше да ми личи и казах...значи почти 4ти месец
Виж целия пост
# 6
Аз им казах чак в средата на петия месец, но при мен така се стекоха обстоятелствата около изпитателни срокове и т.н
Виж целия пост
# 7
Аз казах съвсем в началото.
Виж целия пост
# 8
Когато бях в 4ти месец
Виж целия пост
# 9
Ами веднага щом разбрах - бях във втория месец Grinning
Виж целия пост
# 10
Според мен е коректно да кажеш възможно най-скоро.
Виж целия пост
# 11
Аз им казах във втория, ставаше ми толкова лошо на работа  Sick,  просто нямаше как да е по-късно.
Виж целия пост
# 12
Аз казах още във втория месец, тъй като планираме отпуските от началото на годината. Аз казах, че от 01.07. излизам в болнични и няма да ползвам отпуск за тази година, така че те да планират както им е удобно за останалото време.
Виж целия пост
# 13
в края на 3-ти месец
Виж целия пост
# 14
След като се потвърди бременността от гинеколог, казах.
Не съм имала никакви проблеми Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия