как да пусна обява за количка Макси Кози

  • 1 002
  • 8
Здравейте дълго време не съм влизала и правилата са променени , но искам да пусна обява за количка Макси Кози. Моля помогнете как сигурна съм ,че някоя майка ще се зарадва.
Виж целия пост
# 1
Цитат
Нерегистрираните потребители нямат право да публикуват теми и мнения в доста форуми, а някои от форумите са скрити за тях.

Тъй като зачестиха злоупотребите с форумите за обяви (от повече от година се използват за продажба на стоки от магазини и оказиони, като се правят понякога по 4-5 нови регистрации на ден от един и същ потребител), то тези форуми вече са "скрити" както за нерегистрираните, така и за току-що регистрираните потребители, а теми в тях (във форумите за продажби) могат да се публикуват само от потребители с ранг от Ентусиаст нагоре.
Виж целия пост
# 2
Да разбирам ,че сигурно е имало такива случаи, но  сега какво да правя?
Виж целия пост
# 3
Чакаш да натрупаш 50 мнения.
Виж целия пост
# 4
Какво значи 50 мнения, вижте не мога постоянно да съм във форумите защото нет има на работното ми място, така че мисля ,че може да ми предложите нещо което да помогне, ако трябва ще пиша на лични, така или иначе виждам ,че тези колички са желани и по-рядко се продават, приемете ,че ще помогнете на майка да си вземе нещо хубаво а не просто да продам нещо. Надявам се ,че ще се подходи добронамерено, защото моите намерения са такива , ще се радвам и да получа помощ.
Виж целия пост
# 5
Ами подфорумите за Продажба, са предназначени предимно за  членовете на форума. Лично мое мнение - 50 мнения не са много. Успех с продажбата- може да пробваш в други, специализирани за целта форуми.
Виж целия пост
# 6
пиши ми на nelyrogeva@abv.bg ако искаш ще ти помогна.Мога да ти пусна аз обявата мисля че може така.
Виж целия пост
# 7
Здравейте дълго време не съм влизала и правилата са променени , но искам да пусна обява за количка Макси Кози. Моля помогнете как сигурна съм ,че някоя майка ще се зарадва.
  Здравей , искам да ти пиша на лични , но Кутията ти е препълнена....Би ли ми се обадила на лични като я изпразниш....искам да ти пиша.....
Виж целия пост
# 8
Здравей мисля ,че вече може да ми изпратиш съобщение на лични:)))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия