Кой какво сервира снощи - кой какво ще готви днес?-6

  • 20 632
  • 289
Хайде на нова темичка,че тази стана голяма!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=93339.680



Снощи KFC
Днес рибка и зеленчуци на скара
Виж целия пост
# 1
Снощи грах с пилешко,торта с кроасани и кремкарамел и ягоди в захар/ по желание на клиента/.
За днес за обяд си имаме от грахта,а за вечеря мисля да направя тиквички с ориз.За десерт сладолед.
Виж целия пост
# 2
пържени картофки и тиквички с чесън - вчера
днес - филе на тиган и таратор
Виж целия пост
# 3
снощи
пиленце с ориз, салатка доматки и краставици, курабийки
днес
спагети със сметанов сосо с броколи, пак салатка доматки и краставици и курабийки, череши
Виж целия пост
# 4
Снощи не ядохме, че бяхме на обяд в свекървата и там се наядохме обилно и вечерта не бяхме способни да ядем.
За днес съм намислила яхнийка с бамя и свинско да направя, пък да видим какво ще стане. За десерт имаме сладолед
Виж целия пост
# 5
снощи яйца по панагюрски и шопска салата
днес -ориз с агнешко
Виж целия пост
# 6
Снощи пиле с пресни картофи и гъби на фурна, салата домати и краставици и ягоди за десерт.
Днес на обяд- от снощното пиле, а за довечера- зелен боб, салата Снежанка и пак ягоди, че имаме много, да не ги развалим  Grinning
Виж целия пост
# 7
След като два дни бяхме по обилни вечери, гостита и ресторанти днес ще сме на зелен боб и някакви пресни салатки, а за десерт ананас че е поомекнал.
Виж целия пост
# 8
Мусака с тиквички и кайма
Таратор
 Peace
Виж целия пост
# 9
Снощи имахме останали спагети Болонезе и наденички от почивните дни, та ги унищожихме с един таратор.
А за днес...  newsm78 знам ли...ще се следя темата да си харесам нещо
Виж целия пост
# 10
за снощи бях готвила тиквички с ориз на фурна и супа леща - но на моят мъж му се дояли шишчета та се прибра с наденичка и ядохме шишчета с наденичка, чушка, лук на скарата.
за днес - това дето не го ядохме вчера Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Снощи идеята ми за риба бе заменена с омлети. И салата.
Днес ще правя панирани крилца (Вергилия,   bouquet), салата и таратор.
Виж целия пост
# 12
Снощи - мусака от тиквички, картофи, моркови, грах и кайма.
Днес - пълнени чушки с кайма и ориз.
Виж целия пост
# 13
Салата с риба тон, и риба орли.
Виж целия пост
# 14
За вчера ми се объркаха плановете/имах гости/и вместо тиквички с ориз правих редена салата домати,краставици,сирене,кашкавал,суджук,пастарма,яйца и маслини.Беше много хубава и ме е яд че не я снимах,за да ви я пакажа.За вечера крилца с бира на фурна и пресни картофи с вегета и масло на фурна.Кашу и фастъчки за биричката и винцето.За десерт имаше по малко от крем каралемената торта.А за днес ше е тиквички с ориз.И мисля да започна едни палачинки,ако не ме домързи. Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия