ИНФО ЗА ВМИ ГР. ПЛОВДИВ

  • 5 598
  • 8
 Моля дайте ми някакво инфо за ВМИ на Пещерска (за лекарите, доволни ли сте от персонала.
И най-вече ме интересува правят ли епидурални упойки там?
Предстои ми раждане август и незнам къде да разждам все още., но държа да е с епидурална упойка.
Виж целия пост
# 1
Да,правят епидурална-заплаща се на анестезиолога около 100 лв.
Виж целия пост
# 2
Мерси мами Simple Smile
Виж целия пост
# 3
А и там нищо не трябва да си носиш нито за теб нито за детето-говоря за ношници ,дрешки,мокри кьрпи,памперси и т.н.Все пак ако искаш можеш да си донесеш лични неща,но определено няма да ви пращат за щяло и нещяло до аптеката и магазина.
Виж целия пост
# 4
А и там нищо не трябва да си носиш нито за теб нито за детето-говоря за ношници ,дрешки,мокри кьрпи,памперси и т.н.Все пак ако искаш можеш да си донесеш лични неща,но определено няма да ви пращат за щяло и нещяло до аптеката и магазина.


Аааа, памперси трябва. Раждах там миналата година,много съм доволна. Без никаква предварителна уговорка, получих толкова внимание, колкото ми беше необходимо.
Виж целия пост
# 5
Не, не правят епидурална упойка, за жалост. Миналата година напарвиха една просто защото нямаше как и даже Марица писа, сякаш някаква новост се е случила в града ни.  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Чудя се защо ли се изказваш,без да си наясно.Да не би всеки ден да си там и да знаеш какво правят.Да,прави се епидурална на всяка жена,която поиска,след уговорка с анестезиолог,на когото се заплаща.Това е.Може да има 10 за един ден,може да няма нито една цял месец.Зависи от родилките.
Виж целия пост
# 7
Здравейте мили дами!Искам да ви кажа,че ако решите да раждате във ВМИ няма да съжалявате. Лекарите са много добри.И не само но и SEXSY д-р Коларов и д-р Порязов.
Виж целия пост
# 8
А и там нищо не трябва да си носиш нито за теб нито за детето-говоря за ношници ,дрешки,мокри кьрпи,памперси и т.н.Все пак ако искаш можеш да си донесеш лични неща,но определено няма да ви пращат за щяло и нещяло до аптеката и магазина.
Вече не е така. Раждах там началото на октомври. За детето трябваше - памперси, мокри кърпи, хавлия, сапун, дрехи, одеало, пелена за постилане на легълцето. Беше неделя, а пък имаше бум на ражданията и дрешките бяха свършили. Моето бебе го бяха облекли само с едни ританки и камизолка с къс ръкав докато беше под кислородната палатка. Добре, че ме бяха предупредили да си нося всичко.
За мен  - за раждането ми дадоха тяхна нощница, но след това аз се преоблякох с моя. Също така трябва да си носиш лигнин и да ти е на удобно място в чантата, за да го вземат след като родиш.
За епидурална упойка - знам, че правят, но аз отидох с 6 см разкритие и не съм имала нужда от нея.
Едно е сигурно - там е най-доброто място за твоето бъдещо детенце, защото там работят най-всеотдайните и добри неонатолози
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия