индийско сари

  • 15 481
  • 21
вчера ми щукна една луда идея.на сватбата да съм в индийско сари.какво мислите.сигурна съм че ще се опитат да ме разубедят но на мен пък много ми харесват.за това си мисля че хем ще е красиво,интересно,и различно. newsm78 очаквам да ми кажете,но честно,какво е мнението ви.
Виж целия пост
# 1
Има наистина много красиви сарита, но не зная дали няма да те линчуват близките ти Simple Smile.

Ето това си става за сватба според мен . А това: си е сватбено Simple Smile. Но не зная от къде можеш да си набавиш хубаво оригинално сари, а и не са особено евтини.
Виж целия пост
# 2
Ясно е,че каквото решиш това  ще бъде, но ми изглежда непълно newsm78
Виж целия пост
# 3
Мисля, че идеята е страхотна. Не са кой знае колко скъпи, роклята ще ти е по-скъпа. Аз имам едно - зелено и златно и го купувах от Тайланд, за 200 долара. До колкото знам цените им са си все такива, естествено зависи от изработката
Виж целия пост
# 4
Ще изглежда смешно, ако мъжа ти до теб е в обикновен костюм  newsm78
Иначе, ако сватбата е на плажа и мъжа ти е в нещо подобно по -става Peace
Или сватбата е в индийски ресторант, с нещо да се върже Peace
Виж целия пост
# 5
Аз бих го направила, ако има и друг смисъл- не само вида на дрехата....Например ако хората ме знаеха, че се интересувам от индийско кино, религия, филми, култура или нещо друго- да.....но просто така за идеята не бих го направила....обичам нещата да имат смисъл......дори и да е скрит
Виж целия пост
# 6
Аз бих го направила, ако има и друг смисъл- не само вида на дрехата....Например ако хората ме знаеха, че се интересувам от индийско кино, религия, филми, култура или нещо друго- да.....но просто така за идеята не бих го направила....обичам нещата да имат смисъл......дори и да е скрит
Това имах предвид и аз Thinking
Виж целия пост
# 7
Супер идея, давай смело, поне ще е нещо запомнящо се, а не "сметанова торта"   bouquet
Виж целия пост
# 8
Не ми допада на мен тая идея ... иначе много харесвам сари-тата и мин. седмица гледах едно предаване за индийките и показаха как се увиват, та пробвах с един чаршаф в нас ...  hahaha
Виж целия пост
# 9
давай! особено ако - както казаха по-горе - сватбата е в индийски ресторант  Grinning  Винаги съм мразела "сметановите торти" Thinking

само не знам как се "опакова" туй чудо.. вкъщи имаме 2 - донесени отдавна от Индия, но.. така и не разбрах как да ги омота около себе си Laughing
Виж целия пост
# 10
А младоженеца как ще е пременен?
Сватбената рокля не е задължително да е "сметанова торта". Има много стилни и хубави рокли. Peace
Виж целия пост
# 11
В "Жадо" има най- различни индийски одежди.Аз си купих онзи ден едно бяло /забравих как се казваше/ ставало да се носи в/ху дънки а и самостоятелно ,аз лично ще го ползвам за плажа върху банския примерно.много е красиво а и маше и доста по- пищни неща.Заслужави си да се разгледа.
Виж целия пост
# 12
Аз бих го направила, ако има и друг смисъл- не само вида на дрехата....Например ако хората ме знаеха, че се интересувам от индийско кино, религия, филми, култура или нещо друго- да.....но просто така за идеята не бих го направила....обичам нещата да имат смисъл......дори и да е скрит

Само ако това е в сила - иначе идеята не ми допада.
Също така, небих го облякла, ако правя венчавка.
Иначе, идеята е оригинална. Защо не си облечеш "обикновена" булчинска рокля за церемонията, а после за самото тържество не облечеш някое бяло сари (особено, ако сватбата е вечерна и в индийски ресторант). Мъжът ти също трябва да е с подходящ костюм.
Като цяло, сарито е много красива дреха и не са чак толкова скъпи. Не помня цената, но имам черно със златно и виолетово от Шри Ланка - много го обичам, но го нося основно лятото на морето (увито настрани - има поне 5-6 начина за обличането му) или само като оригинална пола (в комбинация с едноцветна тениска).
Виж целия пост
# 13
оф.това е само идея.няма да е в индийски р-нт,но и мъж ми няма да е с традиционен костюм.другото може да е по традиция,но ние винаги влагаме и нещо свое.винаги с нещо се отличаваме и понеже си правим сами нещата си помислих че може да е вариант.имам време да мисля и без това нищо още не съм направила.пък и такова спокойствие ми цари напоследък че .......чак се плаша.благодаря на всички за мненията ви.ще са ми от полза.иначе ме интересуват индийски,арабски испански дрехи,култура,живот и т.н.
Виж целия пост
# 14
Ако не се лъжа, на индийките сватбените  сарита са червени,а бялото е за погребение.Не съм съвсем сигурна,де.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия