НОВО......

  • 730
  • 6
Видяхте ли новите мултифункционални кърпички на Nivea-Toddies
Кърпичките са с мек крем  и финна текстура и са изключително удобни за почистване на ЛИЦЕТО(досега имаше единствено на Мустела кърпички САМО за лице)ръцете и седалището.
А тъй като са БИОРАЗГРАЖДАЩИ се,можете да разчитате на тях дори когато приучвате детето да ползва тоалетна Flutterедин вид тоалетна хартия Mr. Green

Случайно ги мернах онзи ден в едно бебешко магазинче докато купувах пюрета и реших да ги пробвам(имаше ги с кутия,имаше и само пълнители)а кутията е много сладка,малка,квадратна и кампактна-идеална за морето Sunglasses
Взех си ги с кутията и 1 пълнител че още не съм ги виждала по другите магазини.
Ако някой се интересува мога да напиша от кой магазин ги взех и за колко Hug



п.с.В кутията са 60 бр. кърпички
Виж целия пост
# 1
в Метро в момента са в промоция
Виж целия пост
# 2
Видяхте ли новите мултифункционални кърпички на Nivea-Toddies
Кърпичките са с мек крем  и финна текстура и са изключително удобни за почистване на ЛИЦЕТО(досега имаше единствено на Мустела кърпички САМО за лице)ръцете и седалището.
А тъй като са БИОРАЗГРАЖДАЩИ се,можете да разчитате на тях дори когато приучвате детето да ползва тоалетна Flutterедин вид тоалетна хартия Mr. Green

Случайно ги мернах онзи ден в едно бебешко магазинче докато купувах пюрета и реших да ги пробвам(имаше ги с кутия,имаше и само пълнители)а кутията е много сладка,малка,квадратна и кампактна-идеална за морето Sunglasses
Взех си ги с кутията и 1 пълнител че още не съм ги виждала по другите магазини
Ако някой се интересува мога да напиша от кой магазин ги взех и за колко Hug



п.с.В кутията са 60 бр. кърпички
Аз се интересувам.
Виж целия пост
# 3
Видяхте ли новите мултифункционални кърпички на Nivea-Toddies
Кърпичките са с мек крем  и финна текстура и са изключително удобни за почистване на ЛИЦЕТО(досега имаше единствено на Мустела кърпички САМО за лице)ръцете и седалището.
А тъй като са БИОРАЗГРАЖДАЩИ се,можете да разчитате на тях дори когато приучвате детето да ползва тоалетна Flutterедин вид тоалетна хартия Mr. Green

Случайно ги мернах онзи ден в едно бебешко магазинче докато купувах пюрета и реших да ги пробвам(имаше ги с кутия,имаше и само пълнители)а кутията е много сладка,малка,квадратна и кампактна-идеална за морето Sunglasses
Взех си ги с кутията и 1 пълнител че още не съм ги виждала по другите магазини
Ако някой се интересува мога да напиша от кой магазин ги взех и за колко Hug



п.с.В кутията са 60 бр. кърпички
Аз се интересувам.

Магазинчето е малко и се намира в Люлин 9(минавах случайно оттам и влезнах-има страхотни неща)на булеварда по който минава тролей 7-магазинчето се казва "Цар Лъв"(има колички,ванички,памперси и храни и изобщо голямо разнообразие от бебешки и детски стоки)а отвън пред него има наредени много велосипеди,които съшо се продават там(дано да съм обяснила правилно)
А кърпичките струват 5,90 с кутията,а само пълнител 3,60лв
Виж целия пост
# 4
А цената каква им е ?
Виж целия пост
# 5
А цената каква им е ?
Аз ги взех 5,90 с кутията,а само пълнителя е 3,60лв.
Виж целия пост
# 6
в Метро са 3,75лв с кутия
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия