Хванах гущерчето

  • 4 839
  • 20
Да се похваля -  три дни вкъщи си имахме домашен любимец - скално гущерче.
Не знам как е попаднало у дома, ама татенцето като го видял в събота, първо е решил, че е някаква нова играчка и след като  е избягало под креватите на децата станало ясно що за чудо е. Обърнахме стаята  да го търсим. Доста трудно начинание предвид, че Ани не трябваше да разбира какво се търси в задачата, защото ...
 Търсим, ама няма ли няма...
 Днес се прибирам от разходка с беба и се приготвям да я храня и го видях в единия ъгъл до секцията се опитва да се мушне под нея, ама не можа. Хвърлих отгоре един парцал, хванах го и го метнах през терасата. То изчезна, ама на мен ми стана малко криво, щото беше симпатично - мъничко и сивичко ...
 А сега ме чака newsm75 newsm79  че след този гостенин май трябва да се дезинфекцира.
Виж целия пост
# 1
  Браво, много си смела! Аз бих го оставила пак да избяга сигурно  Embarassed А за основното почистване - неприятно, но задължително!  Naughty
Виж целия пост
# 2
Аз си съжителствах с едно гущерче в моята стая, докато живеехме в Либия. Беше преди доста години, но не ме е било нито страх, нито гадно. То беше едно малко кафявичко. Даже го бяхме кръстили- Спас, не знам защо така. А и да добавя- имах си и скорпион, бял, в буркан.  Crazy
Виж целия пост
# 3
Аз си съжителствах с едно гущерче в моята стая, докато живеехме в Либия. Беше преди доста години, но не ме е било нито страх, нито гадно. То беше едно малко кафявичко. Даже го бяхме кръстили- Спас, не знам защо така. А и да добавя- имах си и скорпион, бял, в буркан.  Crazy
Тоже, на същото място. Хамелеон живееше в индришето под терасата. Тук-там скорпион случаен Simple Smile
Тук на терасата дълго време живееше малко гущерче. Не бих го изхвърлила (не знам къде пропадна), още по-малко пък дезинфекцирала.
Аз реших, четейки в началото, че си взела домашен любимец, пък ти - през терасата...
Виж целия пост
# 4
Мен щеше да ме е страх да го търся, а каму ли да го хвана  .. много ме е гнус от тия животинки  Sick
Виж целия пост
# 5
А като живеех при мама и тати нашия котарак беше хванал един гущер и го беше домькнал в кьщи и майка ми като го водя с тоя полу-жив гущер в устата само дето не полудя Joy и затворихме котака на терасата да си играе с него, 4е ако го изтьрве поне да е на терасата...
Виж целия пост
# 6
  В тази връзка се сещам за моята дъщеря - като беше на около 2 год. и вижда на вилата едно гущерче и крещи - "Бабо,бабо, ела да видиш -крокодилче!"

 На мен не са ми толкова гнусни, по-скоро ми е неприятно да ги пипам, защото "шават".
Виж целия пост
# 7

Аз реших, четейки в началото, че си взела домашен любимец, пък ти - през терасата...

Аз много го харасех, но ме е страх, ако полази децата ...
А и Ани ако го беше видяла - ще иска да го "гушка" и т.н.
Виж целия пост
# 8
Аз си съжителствах с едно гущерче в моята стая, докато живеехме в Либия. Беше преди доста години, но не ме е било нито страх, нито гадно. То беше едно малко кафявичко. Даже го бяхме кръстили- Спас, не знам защо така. А и да добавя- имах си и скорпион, бял, в буркан.  Crazy
Тоже, на същото място. Хамелеон живееше в индришето под терасата. Тук-там скорпион случаен Simple Smile
Тук на терасата дълго време живееше малко гущерче. Не бих го изхвърлила (не знам къде пропадна), още по-малко пък дезинфекцирала.
Аз реших, четейки в началото, че си взела домашен любимец, пък ти - през терасата...


Тоже.  Grinning А за хамелеона си умиррргам от завист!!
Виж целия пост
# 9
Защо ще дезинфекцираш? Нищо страшно няма в гущерчето.
Виж целия пост
# 10
Според Будизма това да ти влезе гущерче в къщата е на голям късмет  newsm10
Виж целия пост
# 11
Защо ще дезинфекцираш? Нищо страшно няма в гущерчето.
И аз това се чудех-не че разбирам де?
Иначе у дома, ако беше влезнало, по-скоро Станислав щеше да го хване, нежели аз. Sick
БЛЕК!. Мноо ме е шубе от подобно гадинки. Embarassed #Crazy
Виж целия пост
# 12
А на нашата тераса във Варна вече второ лято нощуват два гекона!  Grinning През деня ги няма, а вечер се появяват на тавана на терасата. И така неизменно всеки ден! Още миналата година много им се радвахме, а това лято като ги видяхме отново направо се почувствахме щастливи-явно и ние сме им харесали!!! Като някаква магия е това... или поне на мен много ми харесва да мисля по този начин! Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Ооооо и аз преди време имах гущерче в квартирата. Беше много красиво, зеленичко, с някакви много готини очи. Веднъж падна в мивката, а тя беше дълбока. Изкарах го с клечка от метлата. Само че то горкото, толкова се беше уплашило, че в момента, в който се озова във въздуха скочи от клечката и диим да го няма. Повече не го видях.
Виж целия пост
# 14
Аз пък съм чувала, че гущерчето носи късмет! Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия