Пак за водата

  • 1 162
  • 23
Здравейте мили ,компетентни мами!Искам да попитам давате ли на вашите бебоци изворна вода на Девин? А преварявате ли я?
Виж целия пост
# 1
Давам, но доколкото знам тя не се преварява.
Виж целия пост
# 2
По принцип давам пречистена откакто дъщеря ми направи 9-10 месеца, навън съм давала Девин изворна, но и аз знам, че не се преварява!  Peace
Виж целия пост
# 3
Исамо да уточня,че моята Ива е на 4м.
Виж целия пост
# 4
Аз преварявах чешмяна вода до 8м. Сега давам изворна Девин, не я преварявам, а само затоплям (за млякото)
Виж целия пост
# 5
от както се е родил вили му давам изворна вода точно на девин!
Виж целия пост
# 6
И аз давам Девин и я преварявам все още.
Виж целия пост
# 7
До десетия месец давах преварена филтрирана чрез кана Брита чешмяна вода.След това давам непреварена,понякога давам изворна,както и друг вид трапезни води,но следя за общата минерализация и съдържанието на натрий в нея.Няма проблем да даваш преварена изворна,тя е сниска минерализация и това няма да се промени съществено при преварявАНЕ.
Виж целия пост
# 8
Когато сме си в Бг от нея давам, да. То и не знам има ли друга изворна за бебета, май не  Thinking Не я преварявам. Не е необходимо  Peace
Виж целия пост
# 9
Преварявах водата до към 4-5 месеца и после като излезе розовия Девин съм го давала непреварен.
Виж целия пост
# 10
За последните 2 седмици това е сигурно 3-та тема за Девинската вода...

Давам непреварена, непосдсладена вода на Девин с розов етикет, откакто Силия беше на месец.
Виж целия пост
# 11
Момичета от това, което прочетох ми настръхна косата. Вижте внимателно етикетите!!!!!!!
Извинявайте, но сега разбирам как рекламата промива мозъците.
Чистата нискоминерална изворна вода е трудно достъпна и със сигурност не е в бутилките на Девин.
Важна е не само общата минерализация, но и съдържанието на всеки един минерал да не надвишава нормите (и аз не ги знам точно), но особенно хлора и флуора са много вредни (сол).
Най- добре е преварена чешмяна вода (стига да не е застояла).
От какво мислите се правят всички напитки, които купуваме??
Да, чешмяната вода минава през пречиствателни станции преди да влезе в бутилката, но какво от това, със сигурност не е достатъчно дори и да сложиш розова капачка. Останалото е минерална вода с достатъчна порция от минерали (според извора). Имаше интересно предаване преди два месеца по телевизията по темата..
Както и да е, единствената вода, която можете да давате на бебета без преваряване е на ХИПП, но е скъпа (ползвам я при пътуване или море). Всичко останало на пазара е добре или лошо преработена минерална или чешмяна вода.
За Мими преварявах до 8-ия месец.   
Виж целия пост
# 12
Твърдо съм против всякакви минерални води за дечица. Филтрирам с Бритата и преварявам 5 минути на отворен капак в микровълновата. Четох, слушах разни предавания - тоа е май единствения начин да си предпазим децата от ... поредния рекламен бум. Съжалявам, но ... факт е, че все още нашето МЗ и всичките му измислени и подкупни структури спи здраво (къде нарочно, къде не) и допуска какво ли не на пазара ...
Виж целия пост
# 13
Давах известно време след като детето стана на годинка. До преди това - преварена чешмяна вода. Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Ами аз досега преварявах чешмяна вода от кана Брита,но в момента подменят тръбопровода в Свищов и постоянно спират водата.А като я пуснат да не ви разправям каква е.В скоро време не се очаква да свършат ремонтните работи,така че се налага да използваме Девин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия