Киста под бенка

  • 1 933
  • 4
Да сте имали такова чудо или да сте чували?
Имам една бенка (една от многото по цялата ми кожа) до ухото. За ден-два мястото под нея се поду, стана болезнено и аз реших, че ще се мре, защото ме е стигнал някакъв хипер-ултра скороразвиващ се рак на кожата, който ще ме довърши до 2 месеца най-много Cry
Днес ходих на кожен лекар в Кожния диспансер в 29-та поликлиника. От регистратурата ме насочиха към д-р Светослав Георгиев. Според него е киста. Ще се мажа с някакъв лосион и антибиотичен крем 1 седмица, за да се успокои мястото, и другия понеделник ще ходя в частния му кабинет да изреже кистата. И бенката-предполагам, то иначе не виждам как ще стане.

Чували ли сте за такъв проблем? Как се лекува? Можете ли да препоръчате друг лекар за второ мнение или за извършване на манипулацията? А някакви отзиви за д-р Светослав Георгиев? Освен в Кожния диспансер приема и в частен кабинет на ул. "Раковски" № 63.

Бях толкова гипсирана, че изобщо не го попитах как точно ще реже. Но под "изрязване" не ми се стори да има предвид лазер или нещо различно от скалпел.  newsm78
Виж целия пост
# 1
Виви, всичко ще бъде наред!
Стискам ти палци всичко да мине леко и безболезнено!!! Peace
Виж целия пост
# 2
Ще следя темата, мъж ми е целия в бенки и всеки ден ги гледаме под лупа  Rolling Eyes
Този защо те препраща към частния си кабинет, вземи си направление и отиди с него във военна, мъж ми ходи там - добри са, но не мога да ти дам име, довечера ако искаш ще го питам ...  Hug
Виж целия пост
# 3
Чувала съм, че д-р Ботев е един от най-добрите, но нямам лични впечатления все още. Предстои ми да отида при него скоро (все го отлагам... Tired). Задължително се консултирай с още едно мнение. Стискам палци всичко да е наред.
поздрави

ето телефоните на Ботев, ако решиш да се консултираш при него - 9625532 ; 0888465029
Виж целия пост
# 4
И аз имах направление за Кожния диспансер, но лекарят каза, че с направление минавам само за прегледа. Манипулацията-в частния кабинет. Няма значение. Да е жив и здрав. Стига да свърши работа като хората. Пък и няма да е скъпо-10-20-30лв. Зависело от дълбочината на кистата.

Дани, благодаря ти за телефоните. Този д-р Ботев в коя болница работи?
Чимихумухуму , попитай мъжа си повече за военна, моля те.
Годзилка, благодаря ти!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия