ДА ПОЛУЧИШ ПИСМО ОТ СВОЯ СОБСТВЕН ЕЛЕКТРОНЕН АДРЕС?!

  • 4 693
  • 45
  Не си измислям, не се бъзикам, просто искам да споделя с вас,което ми се случи, и да питам дали на някой друг му се е случвало това. Влизам си в електронната поща и виждам ново писмо и се удивих, че е от моя собствен мейл  #Shocked Вътре в писмото някакви цифри изброени. Какво е това- СПАМ ли, вирус...., и най-вече КАК може да е станало това, нали има защита на данните?!
Виж целия пост
# 1
и аз установих току що същото, моя е в abv
Виж целия пост
# 2
И на мен ми се е случвало, спам е, може да е бил прикачен вирус, но се е загубил по пътя, не се шашкай.  bouquet
Виж целия пост
# 3
Съжалявам,че написах заглавието с големи букви, не е много правилно,ама се шашнах наистина Simple Smile

Вече съм по-спокойна  bouquet Благодаря!
Виж целия пост
# 4
Току що в abv - то, някакви цифри Thinking
Виж целия пост
# 5
Да,и аз получих няколко цифри в abv.
Виж целия пост
# 6
Заради датата днес, това е просто спам..има някаква вероятност да е вирус. Без паника!
Хората се забавляват със сатанинските числа. Доколкото видях иде нейде от Финландия. Поне тези при нас.
Виж целия пост
# 7
Това не, но мейли от след 3 дни, ДА!!!
Виж целия пост
# 8
Да, и аз полу4их в gmail-a.
Виж целия пост
# 9
в моето abv няма нищо
Виж целия пост
# 10
Най редовно си пращам от моята поща писма с интересни неща пак на моята поща, по сигурно е от това да ги запиша при фаворитите, които изчезват когато се наложи преинсталиране.
Виж целия пост
# 11
И аз получих, пощата е в абв, числата са 57657  Confused

Някаква нова мода на спам!?  newsm78

Като подател е изписан обаче ника ми, firebird, а не името и фамилията, с които съм регистрирана в абв....
Виж целия пост
# 12
И аз получих, пощата е в абв, числата са 57657  Confused

Някаква нова мода на спам!?  newsm78

Като подател е изписан обаче ника ми, firebird, а не името и фамилията, с които съм регистрирана в абв....
Сега като го каза и аз се сещам,че е ника ми, защото в пощата съм с име и фамилия, а не само камелия,както съм регистрирана тук.
Кой ли си играе тъпи и лоши шеги? #2gunfire
Виж целия пост
# 13
С този ник - камелия - само в този форум ли си регистрирана?

Ако е така, някой може да краде имена и имейли от профилите...
Ама че простотия...

А снощи някой нагло се рекламираше по ICQ, че за 130$ можел да праща реклами на не знам си колко хиляди имейла....  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 14
Да, само тук съм Камелия
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия