да ми кажете нещо повече за "Starnails"

  • 10 956
  • 13
Някой да знае нещо за тази фирма?Искам да искарам курсове при тях,но незнам дали мога да им се доверя.Ако някой е карал курсове при тях и има някакви впечетления ще се радвам ако ги сподели.Всяко мнение ще ми е от полза.
Благодаря ви предварително! Peace
Виж целия пост
# 1
Zdravei!Zna4i moga da ti kaja,4e pravqt dosta dobri kursove-4uvam samo dobri otzivi za tqh,taka 4e davai smelo!!!!
Виж целия пост
# 2
Boby_smm по-горе има тема Naul art-2. Може там да попиташ
ljisil- пиши, моля те на кирилица.  Peace
Виж целия пост
# 3
В момента карам курсовете за маникюр,ноктопластика и педикюр в Стар нейлс.Много съм доволна,страшни професионалисти са.Питай,ако те интересува нещо по-подробно.
Виж целия пост
# 4
Интересувам се от ноктопластика и всичко свързано с маникюр.Къде го караш този курс?В кой град,з-то аз сам от ВТ.И ако не е тайна нещо колко пари струва?Предполагам че издават и някакъв документ?Разкажи по подробно?
Виж целия пост
# 5
Обикновено фирмата,която предлага дадени продукти обучава курсистите да работят с тях.Ако си си намерила салон в който да работиш с техните продукти добре,но ако работят с нещо друго ще ти е трудно.Ако пък ги караш само за удоволствие няма проблем.Ако те интересуват други фирми ще ти кажа.
Виж целия пост
# 6
tova e nai-dobroto,6kolata im e neveroqtna.Karah tozi kurs predi 4 godini-golqm tramplin e navsqkade ti se otvarqt vratite-estestvenno trqbva da ti idva i ot vatre Peace
Виж целия пост
# 7
Интересувам се от ноктопластика и всичко свързано с маникюр.Къде го караш този курс?В кой град,з-то аз сам от ВТ.И ако не е тайна нещо колко пари струва?Предполагам че издават и някакъв документ?Разкажи по подробно?
az go karah v Plovdiv no cenite im sa ednakvi navsqkade-manikur,pedikur,noktoplastika-600lv.izdavat cvidetelstva za zavar6en kurs koito vajat za cqla Evropa
Виж целия пост
# 8
Сестра ми кара курсове там и е доволна
Виж целия пост
# 9
В момента карам курсовете за маникюр,ноктопластика и педикюр в Стар нейлс.Много съм доволна,страшни професионалисти са.Питай,ако те интересува нещо по-подробно.

Блгодаря на всички за бързите отговори,наистина много ми помогнахте! Heart Eyes
Исках да попитам дали наистина трябва да си осигуря манекен за курсовете,защото смятам да отида в Пловдив на курсове и ако е така малко ще ме затруднят Confused
Друго което ме интерисува е за това което са го пуснали като отделен курс-"Декоративно лакиране"какво представлява?
И последно колко време протича курса.В смисъл аз смятам като за начало да изкарам маникюр и педикюр и това декоративно лакиране,в сайта пише,че всичко е по пет дни,но ме интерисува те как протичат-5дни маникюр и 5дни педикюр-общо 10дни или ги свързват и за 1 седмица всичко преключва.
Че ако е за 10 дни  незнам кой ще ми гледа децата Thinking
 Благодаря ви още веднъж на всички които се включихте в тематаnewsm51 newsm51 lovekiss
Виж целия пост
# 10
dekorativnoto lakirane e kam manikura,6te vi pokajat osnovnite dekoracii v edin ot dnite.Kursa za manikur e 5-dena,pedikur-5 dena,ne e tolkova lesno 4e da gi sgasta i dvata za 5 dni-angajirai nqkoq baba za detence Grinning
Виж целия пост
# 11
Интересувам се от ноктопластика и всичко свързано с маникюр.Къде го караш този курс?В кой град,з-то аз сам от ВТ.И ако не е тайна нещо колко пари струва?Предполагам че издават и някакъв документ?Разкажи по подробно?
Ноктопластика ще карам другата седмица.Тази съм на педикюр.Карам курса в Пловдив.Цените са -маникюр-150 лева;педикюр-150 лева;ноктопластика-към 200 лева.Издават някакви сертификати на края на курса,но не знам точно какви.Учат ни също как се лепят изкуствени мигли,дълготрайно извиване на естествени мигли,временни татуировки с брокат и пробиване на пъп и други.
Виж целия пост
# 12
Исках да попитам дали наистина трябва да си осигуря манекен за курсовете,защото смятам да отида в Пловдив на курсове и ако е така малко ще ме затруднят Confused
Друго което ме интерисува е за това което са го пуснали като отделен курс-"Декоративно лакиране"какво представлява?
И последно колко време протича курса.В смисъл аз смятам като за начало да изкарам маникюр и педикюр и това декоративно лакиране,в сайта пише,че всичко е по пет дни,но ме интерисува те как протичат-5дни маникюр и 5дни педикюр-общо 10дни или ги свързват и за 1 седмица всичко преключва.
Че ако е за 10 дни  незнам кой ще ми гледа децата Thinking
 Благодаря ви още веднъж на всички които се включихте в тематаnewsm51 newsm51 lovekiss
Не е задължително да си водиш манекен,те ще ти намерят.Декоративното лакиране влиза към курса за маникюр.Курсовете са по 5 дни-от понеделник до петък,но щом не си от Пловдив може да ти ги съкратят на по 3-4 дена.Тоест ще имаш по-малко практика върху манекени.
Виж целия пост
# 13
Курсовете индивидуално ли се провеждат или са в група и има ли определени периоди през който ги организирват newsm78
Благодаря на всички за разясненията Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия