цигарите

  • 1 264
  • 29
кажете как да ги спра тези цигари? мнго обичам да пуша, ама ми е кофти, колко много пожълтяват зъбите, колко често трябва да провтрявам за де не пуша на малките и на тати, който е непушач, и въобще смърди си кофти,
пишете. само не ми казвайте с табекс, защото един приятел уж ги спря с тях, аам сега е на пури.... Mr. Greenискам здрави и бели зъбки:)
Виж целия пост
# 1
Аз успях с Табекс... и с кривотия
ама бях доста нервна през по-голямата част от времето
Виж целия пост
# 2
един приятел пробва лепенките и остана много доволен, спря цигарите и от година и половина не е пушил, но според мен е въпрос на воля и желание
Виж целия пост
# 3
ВОЛЯ -нищо друго няма такъв ефект
Виж целия пост
# 4
Волята и желанието са най- ефикасни в случая Peace
Виж целия пост
# 5
ВОЛЯ -нищо друго няма такъв ефект
Peace Peace Peace
Всичко започва от главата - първо там ги отказваш.
Пожелавам ти успех. Wink
Супер е да не пушиш. Peace
Виж целия пост
# 6
Воля, Воля и пак Воля.
Аз за съжаление я нямам Embarassed
Виж целия пост
# 7
ВОЛЯ -нищо друго няма такъв ефект
newsm10
Виж целия пост
# 8
Само с воля ще ги спреш.Всичко друго е заблуда. Peace
Виж целия пост
# 9
Аз с воля не успях - около 3пъти ги спирах и после пак почвах Sad
Миналата година февруари се разболях много гадно - грип и спря да ми се пуши. Дори като оздравях не ми се пушеше newsm78
После разбрах 4е съм бременна и тъака.
Припалвам понякога когато сме пийнали в компания.
Виж целия пост
# 10
само не ми казвайте с табекс....

Тогава няма да кажа, аз как ги отказах  Mr. Green+ малко воля, както се оказа  Crazy
Виж целия пост
# 11
Отказах цигарите с помоща на книгата ''Как да откажа цигарите'' на Джилиан Райли . В момента, в който я прочетох ги спрях .Не пуша вече половин година и с изключение на 2-та дни  след спирането,през които бях в нещо като абстиненция, нито за миг не съм имала желание за пушене.А пушех по кутия.Няколко мои познати отказаха цигарите и след като прочетоха една друга книга ''Не пуша вече''(или нещо подобно се казваше).Книгите са като безплатен психотерапевт.
Виж целия пост
# 12
Само силна воля ще ти помогне и нищо друго просто трябва да си кажеш че спираш и наистина да го направиш но от веднъж а не да ги намаляш аз така направих и вече не пуша 4 години.Повярвай че можеш.Успех!
Виж целия пост
# 13
Воля и това е
Виж целия пост
# 14
Аз успях с Табекс... и с кривотия
ама бях доста нервна през по-голямата част от времето

И аз така Mr. Green Без Табекс нямаше никога да успея, като нямам воля. Много ги обичам тези цигарки, и сега си ги обичам също #Crazy
Ама не пуша... newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия