Колко килограма тежаха децата ви на 1 година?

  • 9 128
  • 74
Здравейте майки на вече пораснали деца! Имам син на една годинка, който доста добре си похапва и е доста тежичък - 15 кг., 80 см. Като излезем на разходка всички ме питат колко е голям и като разберат, че е на годинка го гледат като извънземно. И аз и баща му сме дебели, но значи ли това, че и детето е осъдено на вечна дебелина? Дайте ми съвет какво да правя? Не мога да го държа гладен, защото плаче. Не му давам никакви каши, хляб и захар. Още не може да ходи сам, та се надявам, че като проходи малко ще позаслабне. Кажете ми има ли някое по-дебело бебе от моето?
Виж целия пост
# 1
На 1 година беше 83 см, 11.500 кг newsm78
Виж целия пост
# 2
Кок4о, със сигурност моето не е по-дебело от твоето, но не минава за слабичка. На 1 година и 1 месец беше 10,5 килограма 75 см, но 2 месеца преди това беше пак горе долу толкова - 10,2 килограма, то искам да кажа, че кат проходи сякаш спря да наддава или просто не с такива темпове - отслабна ли, да го нарека?

Но трябва сериозно да помислите за килограмите на детето - 15 кила за 12 месечно дете въобще не са малко, трябва да помислите за диета с педиатърката. Има специални храни, които се дават, няма да го морите детето с глад.
Виж целия пост
# 3
Децата непрекъснато се променят
Светльо беше пухкав,сега е слабичък...
На годинка беше 9 800кг,сега на година и 3 месеца беше 10 200кг
Виж целия пост
# 4
Хм, ние на година бяхме 13,500 и 87 см. За см, не съм обедена, нямам му много вяра на доктора като го мери, но сме бая височки де. И мене ме гледат като извънземно вече като кажа, че е на година и половина, и преди това де. Ама не ме бърка особено. Да си го гледат.
Виж целия пост
# 5
8.700 и 74 см.Кльощавички сме....
Виж целия пост
# 6
габа на годинка тежеше 7,600.
сега е на четири години и тежи някъде между 12 и 13 кг (зависи колко сладолед е изяла Wink)
Виж целия пост
# 7
около 12 кг
Виж целия пост
# 8
Първото- 7,050 кг., второто- 9,100 кг. и съотвенто 73 и 74 см.
Виж целия пост
# 9
Ники тежеше 12 100 ръст 81 и ние сме малко в тежката категория,но сега сме на 1,7 издължихме се,тичаме повече и мисля,че сме в нормите.Дечицата трябва да се движат повече и да се ограничават от некачествените храни като чипсове,зрънчо,шоколади и т.н.Ние сме само по сладкото и немога да го спра, което ме влудява   smile3512
Виж целия пост
# 10
Хубаво 15 кг, но като гледам сте бая високички newsm78

Мая на годинката ще е около 9800, 75см Wink
Виж целия пост
# 11
10кг е в момента.
Виж целия пост
# 12
Над 12 кг беше Peace
Виж целия пост
# 13
9600,76 см.
Виж целия пост
# 14
На годинка сина ми беше около 10тна килограма. Виждала съм както много по-слаби, така и много по-дебели от него деца. Така, че на въпроса ти - да има по-дебели от твоето дете

Ако искаш детенцето ти да поотслабне изчакай докато проходи. И тогава гледай да сте колкото се може повече време навън - да ходи да тича. И, когато стане достатъчно голямо го запиши да спортува. С храните като гледам се справяш много добре  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия