има ли полза от тези неща!?

  • 1 894
  • 23
Преглеждам отвреме-навреме магазините за бременни, та ми хрумна дали има смисъл от тези колани за бременни и пояси за след раждане newsm78
Някой ползвал ли е такива чудеса и има ли наистина полза от тях? Thinking
Виж целия пост
# 1
Ами зависи дали ти се дават толкова пари.Аз си взех едни по-стегнати ластични гащи(като лелските)и те ми свършиха чудесна работа.Иначе задължително нещо ще трябва да си вземеш.
Виж целия пост
# 2
Според мене също няма смисъл да си харчиш парите.Аз също си бях взела от голямите гащи ,те също вършат работа и гледай да са по стегнати. newsm51
Виж целия пост
# 3
И според мен няма смисъл. Аз лично не съм ползвала нищо такова нито по време на бременността, нито след това.
Виж целия пост
# 4
Не съм ползвала нито едно от двете. Казаха ми 4е не е препоръчително особено този за скед раждане newsm78
Виж целия пост
# 5
Колан за бременни съм ползвала последните 2 месеца от предната бременност. Сега пак мисля да ползвам. Поддържа добре огромния тумбак и така се пазиш от болките в гърба, които са почти задължителни последните месеци. Ама аз бях с наистина огромен корем, голямо бебе и т.н. Ако корема не е голям, няма нужда.
Колан за след раждане имах, но не го слагах редовно, та може и затова при мен да нямаше ефект.
Виж целия пост
# 6
И според мен няма смисъл. Аз лично не съм ползвала нищо такова нито по време на бременността, нито след това.
Naughty излишни пари
Виж целия пост
# 7
Нищо подобно не съм ползвала и не смятам да ползвам.
Виж целия пост
# 8
И с двете щерки си купих едни " бабешки " гащи от 4лв от Женския пазар - свършиха ми перфектна работа. Стягат много добре  Peace
Виж целия пост
# 9
след раждането- ластични гащи- имаше ефект определено
Виж целия пост
# 10
ами колан за бременни не съм ползвала но след раждането си взех един чифт ластични гащи и един чифт ластичен клин мисля че има ефект  Peace
Виж целия пост
# 11
Не смятам, че има нужда от тях. А за колана след раждане, моят гинеколог специално ми каза да не ползвам, защото пречи на нормалното свиване на матката.
Виж целия пост
# 12
Бабешки гащи!  Peace
Виж целия пост
# 13
И на мен ми казаха да не ползвам. Бях дори със Секцио.
Само гимнастика за коремните мускули  Grinning
Виж целия пост
# 14
аз си взех гащи на триумф за стягане на дупето и корема - страхотни са.
това е една от най-сполучливите ми покупки.

определено има ефект!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия