Активна гимнастика- откога?

  • 19 127
  • 9
Това ми е и въпросчето- от самото начало ли се препоръччва или за новородено не е нужна?
Мерси Hug
Виж целия пост
# 1
От самото начало няма да ти необходима,защото бебчто не вижда добре,а и нищо не разбира-спинка и хапва.След 3 месец вече обръща внимание на играчките си.
Аз купих моята ,когато Константин беше на 2 месеца и половина и тогава можех да го задържа под нея макс 20 мин,сега вече поне 40 мин до 1 час
Виж целия пост
# 2
След 3-4 месец.
Виж целия пост
# 3
На два месеца в третия вече се светват за какво става въпрос.
Виж целия пост
# 4
Ясно Grinning, Е това ме интересуваше- да взимам ли от сега или да не взимам... newsm78
Благодаря на всички Hug
Виж целия пост
# 5
дават я от 3м. и аз почнах да слагам Ема от тогава по- малко но тя не обръщаше особено внимание на играчките ... горе долу от четвъртия месец прояви по - сериозен интререс съм нея
Виж целия пост
# 6
от 3 м.  Peace
Виж целия пост
# 7
През първия месец, детето въприема само силни светлинни и звукови стимули. Но след като навърши един месец бебето започва да фиксира ярък предмет, държан на подходящо разстояние.През втория месец пък започва да се заслушва в различни шумове от дрънкалки и т.н. По принцип активните центрове ги дават от 3-ия месец, но детенце може да се поставя и по-рано. Това го стимулира да развива възприятията си. Мислех си, че на бебка моного ще и хареса, но май аз се радвам повече от нея. Laughing Слагам я от 1-ия месец, но чак към края на 2 месец се задържа за по-дълго време(примерно 20 минути).
Виж целия пост
# 8
След 2-ия, въпреки, че пише, че е за бебета над 3 мес. възраст.
Виж целия пост
# 9
Слагах моя разбойник когато стана на 2 м и половина
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия