Олио за бърз тен?

  • 39 434
  • 27
Момичета, препоръчайте някое плажно олио от което сте получили доста савяф загар...По принцип от което и да е олио се получава, но съм чувала, че има някои доста по-скъпи, които имат наистина поразителен ефект.Ще прежаля паричките, че съм бяла като саламура и ме е срам една пола да сложа...Благодаря Ви предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз съм ползвала на нивея и има добър ефект може да опиташ с него newsm10
Виж целия пост
# 2
Нивеа  Peace
Виж целия пост
# 3
Да ти кажа ли един евтин, но миризлив метод - мажеш се с краве масло /за ядене/. Без майтап - пробвала съм го. Проблемът е, че намирисваш после, докато се изкъпеш. Но ако ще се печеш някъде, където няма много народ, който да изгониш  Wink става. Тенът става много хубав и най-вече бързо се почернява.
Виж целия пост
# 4
Миналата година бях с Gabana  с каротин направо не повярвах  колко бърз ефект имаше.След првата баня бях на кафеви и бели петни  понеже не се бях намазала хубаво там кадето беше мазано беше станало кафяво.Не е много скъпо около 8 лв.беше на Метро. Hug
Виж целия пост
# 5
Cabanna sun-с каротин.Много бърз ефект има! И миналата година пробвах на Ейвън едно олио спрей-на кокос мирише,също е много добро
Виж целия пост
# 6
Piz Buin Peace
Виж целия пост
# 7
Ще прежаля паричките, че съм бяла като саламура и ме е срам една пола да сложа...
И все пак не забравяй, че олиото е с прекалено нисък фактор - трябва първо да почернееш добре, преди да го използваш, защото иначе може да си навлечеш главоболия. Confused
Виж целия пост
# 8
Аз имам един изпитан метод за супер бързо почерняване, подобен на този с маслото  Wink. Правя го обаче, само като имам вече малко тен, като съм сама /напр. на терасата у нас/ и за по-кратко време.
Зехтин+ракия 50:50 - хваща супер бързо, за това трябва да се внимава.
Виж целия пост
# 9
Аз имам един изпитан метод за супер бързо почерняване, подобен на този с маслото  Wink. Правя го обаче, само като имам вече малко тен, като съм сама /напр. на терасата у нас/ и за по-кратко време.
Зехтин+ракия 50:50 - хваща супер бързо, за това трябва да се внимава.
чувала съм за този метод наистина резулатите за чудесни,една приятелка на майка винаги така се маже на морето,мисля да пробвам тази година
Виж целия пост
# 10
След това обаче трябва здраво да се мажеш с лосиони, за да не ти изсъхне много кожата от ракията.
За морето малко силничко ми се вижда, там винаги слагам слънцезащитни.
Виж целия пост
# 11
Cabanna sun-с каротин.Много бърз ефект има!

И аз съм доволна от него!  Peace
Виж целия пост
# 12
Палмово масло
Виж целия пост
# 13
Cabanna sun-с каротин.Много бърз ефект има!

с какъв фактор е?
Виж целия пост
# 14
Има нещо от което бях невероятно доволна ВАЗЕЛИН ЗА ПЛАЖ, едно момиче го беше купила от Гърция , просто невероятно беше, незнам дали се продава в БГ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия