плаче и отказва някои от храненията (не е криза на растежа:)

  • 367
  • 2
здравейте  Grinning
аз отново имам едно въпросче и ще съм много благодарна на експертите-кърмачки ако се произнесат Simple Smile накратко, напоследък бебчо плаче и не иска да засуче при някои от храненията си. обикновено се случва по 1, макс 2 пъти на ден и то когато се опитам да му предложа или преди да са минали 3 часа от предишното ядене (защото през изминалите по-топли дни си беше намалил времето между храненията), или през нощта когато се пробужда точно на 3тия час, но като му предложа мляска 2 пъти и се извърта и така няколко пъти и после заревава истински. като заплаче през нощта му давам залъгалката (с нея заспива) и той цоква точно 2 пъти и си заспива като пич, като се събужда след 1 час  и тогава вече си хапва (общо взето прави пауза от 4 вместо 3 часа). чудех се дали това е нормално и просто си увеличава периода между храненията, или трябва да се притеснявам (напоследък хипохондрясвам на тема кърмаческа стачка и се чудех дали това не са някакви ранни признаци). иначе сме само на кърма, без водичка и други течности и след 2 дни става на 3 месеца. не пропуска нощно хранене и откакто почнаха жегите спря да си прави  и 6-часовата пауза, така че му се събират 6-7 хранения със сигурност, може би и 8.
междудругото днес за първи път бях на среща на кърмещите мами и се запознах с няколко много слънчеви мами и попораснали бебчовци Grinning Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Здравей,
моето дете 2 седмици преди да стане на 3 месеца беше минала на 4 кратно хранене в 8,12,16,20 4аса това за 7-8 дни и после явно дойде кризата на растежа и си искаше на два часа, и после се регулира пак на 6-7 хранения. Тя като не беше гладна не засукваше,примерно ако искам да я накърмя и да изляза преди да си е огладняла . Стачка не ми е правила.
Виж целия пост
# 2
Таня, мерси за отговора Simple Smile
може би и при нас се случва нещо подобно, защото от днес на обяд почна да яде през 1 час Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия