А замразяват ли се готови пюрета

  • 403
  • 6

Тои въпроса е ясен , но си мислех като се започва зачранване нали се дава по една лъжичка , и за да не се хаби не може ли да се замразява на кубчета и говоти пюрета , понеже се страхувам да правя домашно заради нитратите , някои да е практикувал така
Виж целия пост
# 1
а3 лично не сьм ги 3амра3явала, но не почнах с готови пюрета...3апочнах с морков, после с картоф, после тиква....не е никак трудно да го правиш в началото, докато 3а почне бебо да поема по-големи количества  до едно малко бурканче например....
Виж целия пост
# 2
Не съм замразявала. Вземах от малките бурканчета по 125 мл. Съхранявах в хладилник за 24 часа.
Виж целия пост
# 3
и аз това съм се чудела
засега замразявам само домашно правените - които са с купешки продукти - няма как - нямам село и домашна продукция.
прсото когато купувам нещо питам дали става за бебенце - повечето продавачи си казват- ако е някакъв внос или е БГ.
Виж целия пост
# 4
    Купените пюрета не са подходящи за замразяване - така четох на един етикет, на Гербер мисля,че беше. Но пък могат да се съхраняват в хладилник до 48ч, т.е. да ги даваш на 3 пъти и после - да се жертваш да ги дояждаш (в началото ще е така) Grinning
Виж целия пост
# 5
Не, обаче нашите манджи ставаха много вкусни с прибавено пюренца в тях  Grinning
Виж целия пост
# 6
цитирам ти от етикета на едно зеленчуково "ОВКО"  "... Незатоплената част затворете и съхранявайте в хладилник мах до 48 часа.ВНИМАНИЕ:продуктът не е подходящ за повторно затопляне,да се пази от влага,замръзване и директна слунчува светлина..."
та извода ми е че веднъж отворено не става да се замразява
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия