Сапругави и неговата майка

  • 6 097
  • 25
Здравейте,
Много обичам съпругаси и страшно много държа на него.Семейни сме от 6год.и разликата ни е 8год.Всичко бих направила за него и продължавам да правя Hug.Поставям него на първо място пред всичко останало-като родители,братя,сестри,приятели и т.н.Понякога се стига до конфликти заради него и преди всичко пак го поставям на първо място-защитавам го и го подкрепям.Но не съм сигурна че той прави същото за мен.Не усещам така да ме защитава и подкрепя ,-преди всичко другите са прави,а аз все виновната.Имам чувството че по държи на майкаси от колкото на мен CryА това все повече ме наранява и измъчва SadМоляви дайте ми някакъв съвет
Виж целия пост
# 1
За съжаление,това е причина доста семейства да се разпаднат.Така,че поговорете сериозно,кажи му,че това те притеснява,че не искаш да е така.Вярно е,че мъжете често са между чука и наковалнята,но мисля,че жената винаги трябва да е на първо място в живота на мъжа.Дано не се стига до там-избирай,мен,или майка ти.
Виж целия пост
# 2
Извини ме ако ти се стори грубо, ама нима го поставяш на първо място, за да те постави и той? newsm78
И: " не е луд този който яде баницата, а този който я дава" - тъжно но факт....
И още нещо " Човек за да е щастлив на този свят, трябва да е малко И егоист"

 Peace
Виж целия пост
# 3
За съжаление,това е причина доста семейства да се разпаднат.

Мдаааа аз съм жив пример... И по тази причина съм малко крайна по отношение на прекалената привързаност на мъжа към мама. С разговори не винаги става, ама сама си прецени до колко нещата подлежат на промяна... Дано имаш успех
Виж целия пост
# 4
Аз не очаквам съпругът ми да ме защитава ВИНАГИ - има случаи, в които роднините са прави, а аз не. И какво да направи той - да се прави на идиот, на неразбиращ, и да повтаря, че аз съм правата само 'щот съм му съпруга ли? Това би било много унизително за него. По същия начин, и аз не винаги мога да застана на негова страна.
Това, което очаквам от него, е да защитава интересите на семейството ни, а не мен в конкретна ситуация. Разбира се, това се отнася конкретно за моя съпруг. Той не е привързан към родителите си толкова много.

Не бих се олъжила за човек, който не може да се раздели с МАМА - смятам, че това е патологичен случай.
Виж целия пост
# 5
Извини ме ако ти се стори грубо, ама нима го поставяш на първо място, за да те постави и той? newsm78
И: " не е луд този който яде баницата, а този който я дава" - тъжно но факт....
И още нещо " Човек за да е щастлив на този свят, трябва да е малко И егоист"

 Peace


Ами сигурно го поставям,щом изисквам същото!!!Това да държиш повече на майка си,отколкото на жена си не мисля,че е егоизъм,говорим за различни неща.Майката си е майка,но жената трябва да е преди всичко.Моята майка също си я обичам много,но винаги е на втора линия-след половинката.Противното е абсолютна глупост,особено,когато човека се чувства подтиснат и пренебрегнат!В никакъв случай не казвам,че роднините не трябва да се уважават,но тук говорим за тези явно патологични случаи,когато не можем да се отделим от мама.Само този,който го е изпитвал,може да разбере точно за какво става въпрос.Като например-за да вземем някакво семейно решение,да питаме мама какво ще каже,а това не я касае изобщо-ами не го приемам и толкоз!!!
Виж целия пост
# 6
Според мен не е нормално, мъжа да е така привързан към майка си, малко смешно ми звучи като на "мама детето"
Неговото нова семейство трябва да е на първо място.
Виж целия пост
# 7
Според мен не е нормално, мъжа да е така привързан към майка си, малко смешно ми звучи като на "мама детето"
Неговото нова семейство трябва да е на първо място.
Peace
Виж целия пост
# 8
Разбира се, че не норална такава привързаност. Когато вече има семейство ясно, е че то е на пъро място, родителите и всички останали роднини може да са много близки, но семейството си е едно. 
Виж целия пост
# 9
Като например-за да вземем някакво семейно решение,да питаме мама какво ще каже,а това не я касае изобщо-ами не го приемам и толкоз!!!
[/quote]

Кажи на мъжа си,че вече е пълнолетен и може да взема решения за вашия съвместен живот сам или с теб.Заедно ли живеете с маман?Ако да- докато не се отделите все ще е вързан за полата и.
Виж целия пост
# 10
Не,миличка,и слава Богу,само дадох пример!
Виж целия пост
# 11
Ох как те раzбирам. Вече 4 години водя война zа отлъчване от цицата на мама. Мога да каже, че вече почти съм я спечелила. Но поне 1 година ми трябваше да науча половинката, че мама като щракне с пръсти и викне скачай той не трябва да пита колко високо.

Миналата година, след като мама ни раzвали сватбата (това беше един от най гадните дни в живота ми) най открито му каzах "Майка ти не може да ме понася, аz нея също. Не поzволявай никога повече тя да се меси в живота ни или аz ще си отида". Раzбра ме. От тогава до сега майка му само по 1 път в месец е била повод zа кавга между нас.
Виж целия пост
# 12
ОФФ: poliral, моля те, оправи заглавието...  Peace
И... успех със съпруга!
Виж целия пост
# 13
Това с мама си е диагноза.Ако живеете заедно нямаш шансове за успех.Направи така,че да се отделите,иначе....знам все истории с лош край
Виж целия пост
# 14
Картинка не е нужно да живеете заедно или на две преки за да може МАМА да се бърка в семейните ви отношения. Моята бивша свеки живееше в другия край на София, у нас не е стъпвала и пак успя да прецака работата.
Зависи маминото момче до колко се оставя да бъде маниполирано #Cussing out
Гери евала за желанието и постоянството, аз се отказах бързо, ама и бившият ми мъж не се трогна като му казах да върви при майка си, даже напротив, направи го с желание, и до сега си живее там Mr. Green

Ох, все се заричам да не ги чета тия теми за свекървите, че много, ама много се натъжавам като си спомням прес какъв ад минах:cry:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия