Запек при 2 седмично бебе?

  • 801
  • 14
Здр.мамчета!
Ние сме на 2 седмици,храним се със Фризолак 1.От няколко дена имаме запек.Оправяме положението със термометъра,ноо не искаме пост.да сме така.Какво мога да направя за да се оправи?  Sad  newsm78 А и понеже не може да ходи редовно все се напъва и се мъчи милото Моля посъветвайте ме нещо  baby_neutral
Виж целия пост
# 1
Много деца се запичат от Фризолака. Посъветвай се с педито и смени млякото.
Виж целия пост
# 2
Аз смесвах Фризолак с Фризовом- тази храна е против повръщане, помага за запек и против колики
Съвместима е с Фризолака и мн. ми помогна и за трите проблема
Съвет от мен- не сменяй млякото
Запек е ако детето несе е изакало до 48часа- не прекалявай с термометара
Има мн. теми в "най често обсъжданото...."- прочети и за тази храна закоято ти казвам ако имаш желание
Успех
Виж целия пост
# 3
Отново ще препоръчам - Блевит Л. Peace
Виж целия пост
# 4
не сменяи млякото. ние също се бяхме запекли така давах дуфалак но нямахме голям успех докторката ме успокои че ако не ака два дена не е лошо,лошото е ако и на третият не се изака. е аз смених и млякото с нан1 и по късно се оказа че сме с АБКМ.трябвало е да изчакам да мине само без да сменям но...
повечето с които съм говорила които са се хранили с фризолак са имали запек.
Виж целия пост
# 5
Май разбрахме от какво се е запекал.Понеже използвахме капки против колики- САБ симплекс и като ги ползвахме имаше проблем със запека,а като ги спряхме си ходи нормално детето.Така че май проблема идваше от капките..  newsm78
Виж целия пост
# 6
Какво разбираш под запек?!При бебе на АМ, запек се води като не е акало повече от 4 дни.
Виж целия пост
# 7
Ами 2 дена небеше акало милото а все се напъваше ,но сега като спряхме тия капки си ходи нормално
Виж целия пост
# 8
С капките е нормално да има газове и да се напъва.Семитикона обира газовете и така се изхвърлят.Съветвам те да спреш с термометъра.Много е малко детето, а и няма причина да го ползваш.Напъването може и да е от колики.Не слушай бабите за термометри и мушката.По-добре се консултирай с педиатърката.
   Опитай да пишеш на кирилица, моля те!
Виж целия пост
# 9
Питай в аптеката капките Еспумизан или Бебинос срещу колики можете ли вече да ги давате, мисля, че те не водят до запек.
Виж целия пост
# 10
не сменяй млякото и аз ще те посъветвам и ние бяхме така в началото но до 3дена било нормално да не ходи бебчо, при нас нещата се оправиха и сега веднъж на ден си ака пръцка яко давам Еспумизам, като ака много се напъва но после му олеква.
Виж целия пост
# 11
С капките е нормално да има газове и да се напъва.Семитикона обира газовете и така се изхвърлят.Съветвам те да спреш с термометъра.Много е малко детето, а и няма причина да го ползваш.Напъването може и да е от колики.Не слушай бабите за термометри и мушката.По-добре се консултирай с педиатърката.
   Опитай да пишеш на кирилица, моля те!
Съгласна съм напълно с това което ти е написала Биляна  Peace  Hug
Виж целия пост
# 12
При моето бебче помогна смяната на АМ.Преминахме  на Омнео и проблема се разреши.
Виж целия пост
# 13
Аз храня с Нутрилон и когато имахме запек взех Фризовом и примерно за 90 мл мляко със 3 л. слагах две Нутрилон и една Фризовома  Rolling Eyes и се оправи
Виж целия пост
# 14
Ние също не искахме да акаме ,бяхме на фризолак после фризовом.Всяка вечер с термометъра.Моето мнение е ,че ако бебето не може да ака трябва да се използва задължително термометър(така каза и моя доктор, просто няма друг начин не може да стоиш и да гледаш как се мъче защото някой бил казъл че щяло да свикне така НЕ ,ние сме типичен пример ,малката съвсем сама си ака вече 1м.и половина)колкото повече стои акото  толкова по твърдо става и съответно се затруднява и изакването. от 1 месец и половина сме на Милумил 1 и още на втория ден тя се изака .От тогава ака сама на 2 дена . Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия