По колко мл. вода трябва да изпива на денонощие дете на 12 м.?

  • 430
  • 6
От няколко дни забелязвам, че синът ми взе да се налива с вода, и ако иму издърпам шишето, настава стращен вой..... Да не би да му става навик да се  налива с вода?
Виж целия пост
# 1
От няколко дни забелязвам, че синът ми взе да се налива с вода, и ако иму издърпам шишето, настава стращен вой..... Да не би да му става навик да се  налива с вода?
Не виждам нищо лошо в това Rolling Eyes дори е полезно за него Peace
Виж целия пост
# 2
Може да не е заради водата, а да се забавлява с шишето, особено ако е с биберон. Смени накрайника, ако мислиш, че привиква с биберона. Ние пък почти не пием вода, на ден да й се събира не повече от 50мл.
Виж целия пост
# 3
От няколко дни забелязвам, че синът ми взе да се налива с вода, и ако иму издърпам шишето, настава стращен вой..... Да не би да му става навик да се  налива с вода?
Не виждам нищо лошо в това Rolling Eyes дори е полезно за него Peace
Peace
Виж целия пост
# 4
София не пиеше още вода на тази възраст, но твоето щом иска- давай му, само гледай да не е преди хранене или когато е гладно.
Виж целия пост
# 5
Дъщеря ми миналото лято изпиваше повече от 1 литър сок разреден с вода без да яде нищо друго. И сега пие доста течности. Проблема е, че доста е се разшири коремчето, а и пишка повечко
Виж целия пост
# 6
И моята от известно време пие повече вода -  около две шишета на ден по 250мл.,особенно когато е по горещо времето.Но не мисля,че това е проблем,освен че памперса се пълни по-бързо.
Щом му се пие давай му,може да го пробваш и с чаша.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия