Куче или котка

  • 3 662
  • 80
май такава тема е нямало Grinning

аз съм фен на куче - верни до гроб, истински приятелчета Heart Eyes
котките са ми лигави и ми се видят коварни същества  - винаги имам едно наум като съм в близост до такова същество Tired
Виж целия пост
# 1
По принцип котка, но само по принцип. Не искам домашен любимец  Whistling
Виж целия пост
# 2
май такава тема е нямало Grinning

аз съм фен на куче - верни до гроб, истински приятелчета Heart Eyes
котките са ми лигави и ми се видят коварни същества  - винаги имам едно наум като съм в близост до такова същество Tired
Мнението ми е 1;1 с твоето Mr. Green
Виж целия пост
# 3
аз обичам котките, обичам и кучета, но определени породи. Куче за дом.любимец бих си взела само ако живеем някога в къща.
Виж целия пост
# 4
Куче.
Виж целия пост
# 5
засега водим Flutter Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Котка!!! Интелигентно, гальовно и индивидуалист.  Heart Eyes А и не се налага често да му миеш краката.  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
И 2те много ги обичам всички животинки  Hug
Виж целия пост
# 8
Котка - красива, мекичка, чиста, не иска разходки, не ти скача всеки път като понечиш да ядеш нещо. Недостатъци - понякога пикае извън тоалетната и може да надраска мебелите.
Виж целия пост
# 9
Куче,но за съжаление нямам,от котките незнаеш какво можеш да очакваш,милички са ,но не бих рискувала.
Виж целия пост
# 10
Куче, но само ако някой ден имам къща с двор Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Имаме и двете ,но определено котката ме кефи повече-хитра ,досетрива ,пресметлива и тя е господар на двора.Много ме кефи как кучето /Немса овчарка/  и има такъв респект.
Виж целия пост
# 12
 Аз обичам всякакви животни. Не мога да кажа, че обичам животните, пък после да уточнявам кое обичам кое не. Според мен, или обичаш животинките като цяло, или не. Моята любов лично е безпрекословна към всякакви твари  Peace

В крайна сметка всяко живо същество заслужава уважението на околните.

И стриктно по темата- обичам и съм имала и куче и котки едновременно. Сега имаме само куче. Но обожавам и котките.   Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 13
КУЧЕ

котката е предател (за мен). Лукава, непостоянна...

Имали сме, имаме и мислим да имаме още кучета. Големи, силни и умни.
Виж целия пост
# 14
Куче,но за съжаление нямам,от котките незнаеш какво можеш да очакваш,милички са ,но не бих рискувала.

Това съвсем не е вярно..Странно как се носят градски легенди за котките, горките  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия