Бременност и море

  • 526
  • 9
 Сетила съм се да ви попитам след като вече стана проблема. От осем дни съм на море- водата е адски студена, но нали знаете как е като се припичаш цял ден-все ти се иска да се поразхладих. Та така и аз правех, а сега имамнякакво течение и болежки ниско долу на пупата. Мислите ли,че е настинка и трябва ли да се прибера или да си поостана още няколко дни? Доста съм притеснена и ми е гузно/имам угризения,че може нещо да съм му навредила на бебока с безразсъдството си/. Моля ви посъветвайте ме какво да правя Cry Embarassed
Виж целия пост
# 1
Аз бих се прегледала при гинеколога, колкото се може по-скоро.
Дано не е нещо сериозно.
Виж целия пост
# 2
Или намери гинеколог там на морето ...
Казват че за бременни не е полезно печене на слънце. Беше добре да ходиш сутрин до 9.30 и следобед след 15.30...
Морската вода не би трябвало да е толкова болестотворна, но за студена - студена е.
Не се шашкай сама, ами отиди на лекар ... организма ни може да се справи с доста кофти неща, ако отвътре си спокойна.
Виж целия пост
# 3
Може да са ти изстинали яйчниците от студената вода ConfusedНе можеш ли да звъннеш на доктора си?
Виж целия пост
# 4
Може да са ти изстинали яйчниците от студената вода ConfusedНе можеш ли да звъннеш на доктора си?
И аз за това се сетих newsm78
Виж целия пост
# 5
Аз бях на морето когато бях в 3 месец и искам да ти кажа че направо се разбих от плуване,но внимавах със слънцето.Аз мисля че на бебока нищо не можеш да направиш,той е на сигурно място,но гъбичките може да си направила от солената вода.поне така съм чувала
Виж целия пост
# 6
Най- добре се консултирай се с гинеколога си. Аз също се замислих, че най вероятно яйчниците са ти изстинали от студената вода Thinking
Виж целия пост
# 7
Писах вчера по темата, а сега ми ги няма постингите Какво не ви хареса в тях, че ги изтрихте?  newsm78 Това към модераторите!
Виж целия пост
# 8
В кой месец си?
Виж целия пост
# 9
И аз бях два дни на море, но в последствие доста ми се накараха докторите.

Морската вода и плуването били супр за бременните, но пък слънцето било съвсем противопоказно. Едно че кожата била изнежена и ставали адски петна, второ че бебчовците май не обичали много много топлото.

Дано не си настинала!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия