Ами вчера бях с един ...

  • 4 709
  • 41
Искам да Ви кажа, че започвам да се отчайвам от тези мъже, ами нормално ли е да те заведе на вечеря и да каже че си забравил портфеила.....ужас, и после и секс му се прави.Ама то моя късмет все такъв.
 #2gunfire

Една приятелка ме развесели с това  http://prishelec.hit.bg/index.html

Виж целия пост
# 1
Ами какво да ти кажа освен ,че на всеки може, да се случи да попадне на такъв тип,горе главата,хубавите неща идват изневиделица,когато най малко си подготвен за тях Peace
Виж целия пост
# 2
Ужасна ситуация, но да ме извинява авторката, много смешно ми стана  Joy
Егати, кви мъже има  hahaha Тарикати...
Виж целия пост
# 3
Пробвай пак, ако и втория път си го забрави - работата е гнила smile3532
Виж целия пост
# 4
Мръсник...безсрамник... #Cussing out
не го е срам...да те води на вечеря...
...да си забрави портфейла исках да кажа, пък и секс искал  Mr. Green ooooh!
Виж целия пост
# 5
Е, ти пък му кажи, че си си забравила "красавицата" Mr. Green
Виж целия пост
# 6
За такива и други случаи една дама винаги трябва да излиза с достатъчно пари да плати сметката и таксито си до вкъщи!
Така ще избегнеш конфузни ситуации и няма да си зависима от някой сульо!

Един стиснат приятел на мъжа ми всеки път си е "забравил" портфейла, за да го черпим! Стар трик!
Виж целия пост
# 7
Ами може верно да си го е забравил човека, ти за да те почерпи ли излезе с него, или поради друга причина  newsm78

И аз първото цвете си  го платих сама, защото моя човек си беше забравил портомонето, но сме 8-ма година заедно...така че не мисля, че тази случка, ако е еднократна е показателна за човека, представяш ли си той как се е чувствал ако верно си го е забравил...
Виж целия пост
# 8
Що не му отвърна,че ще го изчакаш да иде да си го вземе. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 9
Ти ако чакаш само да те черпят.... Thinking

Карен добре го е казала:
една дама винаги трябва да излиза с достатъчно пари да плати сметката и таксито си до вкъщи!
Така ще избегнеш конфузни ситуации и няма да си зависима от някой сульо!
Виж целия пост
# 10
Много кофти ситуация, но да ти кажа, че може и наистина човек да си го е забравил от бързане, суматоха и т.н.
Моят МирО като гледам сега как си забравя портфейла....ако му се случи да почерпи някой колега - колежка и той срам ще бере

За това не му се сърди - може да не е нарочно Peace
Виж целия пост
# 11
Не очаквам да ме черпят постояяно,но при положение,че съм мъж и излизам с жена на първа среща ще съм се подготвил малко по-добре.Поне аз никога не излизам без телефона,портомонето,ключовете и цигарите и винаги се проверявам дали тези 4 неща са с мен.
Ами ако се бяха уговорили после да идат и на кино или да ядат сладолед доста по-кофти би станало.
Виж целия пост
# 12
И на мен ми се е случвало....Да не се казва Йордан?
Виж целия пост
# 13
И на мен ми се е случвало....Да не се казва Йордан?

Или пък Даниел? Laughing Laughing LaughingИ той от тази порода #2gunfire
Виж целия пост
# 14
не мила , не е нормално.
от там се започва. направи ся компромис хем да му платиш, хем и секс да правиш с него, после следва самоубеждаване, че си с истински мъж, после ще си благодарна на всяка мила дума мила от него( поне това) , после ша взмеш да се влюбиш, щото ти е казал 2 мили приказки,  после ще заживеете заедно без подпис, защото той не е важен и така няколко години и един ден ще се събудиш до едно безволево влечуго, което си дърпала и влачила през живота на принципа ' от кал да е, мъж да е'.
 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия