външни шевове

  • 1 825
  • 18
Здравейте момичета,искам да ви попитам дали сте имали проблеми с шевовете след раждането?
При мен единия от шевовете май се е отворил,изпитвам болка и парене на това място, засега се мажа с банеоцин /антибиотик/,но се притеснявам дали няма да се наложи повторно зашиване.
Виж целия пост
# 1
И аз си мислех, че ми се е отворил единия шев, но на контролния преглед докторът ме успокои, че всичко е наред. В крайна сметка си зарастна нормално, макар че на мен ми се струваше, че дълго време напипвам дупчица.
Виж целия пост
# 2
Аз имах 4 външни шева, които бяха с копринени конци и трябваше след седмица да се свалят. Много ми опъваха, не можех да стоя седнала. Малко преди седмия ден 2 от конците ми паднаха - видях на лигнина една малка примчица /от конец/
Акушерката ми каза, че за първи път чува копринени конци да паднат сами.
Виж целия пост
# 3
Най-добре иди на лекар, усещанията са различни при различните случаи.
Виж целия пост
# 4
Най-добре иди на лекар, усещанията са различни при различните случаи.

 newsm10
Виж целия пост
# 5
Най-добре иди на лекар, усещанията са различни при различните случаи.
На лекар Peace
Виж целия пост
# 6
Много ви благодаря момичета.
Случая беше такъв ще след раждането нямах разкъсвания,но доктора каза че имам кистичка и я махна, след което се наложи да ме шият с конци ,които не се свалят.От раждането до сега съм ходила 4 пъти на гинеколог с оплаквания болки,сърбежи на това място.Отговора винаги е бил гъбички - ако знаете само колко мазила съм измазала ,колко хапчета съм изпила и нищо не помага.Правих си микробиология -няма нищо.Само да кажа,че ходих при две различни лекарки. И все ми се струва,че проблема е този гаден шев останал ми за спомен от раждането.
На лекар задължително ще ходя пак, но все пак ако някоя мама е имала подобни проблеми ще се радвам да сподели.

Виж целия пост
# 7
Ами, не знам дали е същото, но аз след първото раждане имах такова усещане. Имах 3 външни шева. Особено като възобнових сексуалните контакти - все едно, че се цепвах. Имах чувството, че са ме зашили вповече. А и вътре усещах напрежение, като че съм девствена... Доста време мина /около 2 години/, докато се оправи...  ooooh! /от самосебе си/
А сега при втората нямам такова притеснение, и слава Богу  Praynig
Виж целия пост
# 8
Ами, не знам дали е същото, но аз след първото раждане имах такова усещане. Имах 3 външни шева. Особено като възобнових сексуалните контакти - все едно, че се цепвах. Имах чувството, че са ме зашили вповече. А и вътре усещах напрежение, като че съм девствена... Доста време мина /около 2 години/, докато се оправи...  ooooh! /от самосебе си/
А сега при втората нямам такова притеснение, и слава Богу  Praynig

Точно.
При сексуален контакт се чувствам по същия начин.Неприятно,защото аз започнах да свързвам секса с болката и по този начин не бих могла да имам пълноценен сексуален живот.
А ти къде ражда?
 
Виж целия пост
# 9
Ами, не знам дали е същото, но аз след първото раждане имах такова усещане. Имах 3 външни шева. Особено като възобнових сексуалните контакти - все едно, че се цепвах. Имах чувството, че са ме зашили вповече. А и вътре усещах напрежение, като че съм девствена...
 

И при мен така - чак сега се чувствам по - добре!
Виж целия пост
# 10
Отиди на друг лекар
Преди време една моя позната имаше такъв проблем година след като беше родила
Виж целия пост
# 11
Здравейте момичета,искам да ви попитам дали сте имали проблеми с шевовете след раждането?
При мен единия от шевовете май се е отворил,изпитвам болка и парене на това място, засега се мажа с банеоцин /антибиотик/,но се притеснявам дали няма да се наложи повторно зашиване.
най-добре да те види гинекологът ти Peace Аз до 8-я месец изкарвах конци от 2 места по шева си - организма ми е такъв, че не може да приеме чужди тела newsm78
Виж целия пост
# 12
И мен ме дърпаше и пареше доста време, но се оказа, че доктора ме е зашил "все едно ме е вързал на фльонга", както каза генеколожката ми ooooh! и конците не ми падаха, та ходих да ми ги махат newsm78
Доста време мина преди да свикна....
Вторият път докторката ме резна на същото място и коригира шева, даже сложи един шев и за мъжа ми  Embarassed Wink....
Точно този шев ме тормозеше доста време, но вече не го усещам  newsm10
Виж целия пост
# 13
Как така те резна? Сложи ли ти упойка?В болнично заведение ли стана или в частен кабинет?Питам,защото тук в провинцията малко трудно да намеря свестен гинеколог.Разкажи ми повече за манипулацията,че май на мен ми предстои същото резване и шиене и ми настръхва косата като си го помисля.
Виж целия пост
# 14
ти само не се притеснявай, а отиди на лекар. Може и всичко да е наред, не се подготвяй с очаквания за нешо сложно.

Действително често след зашивания усещанията се променят. Но невинаги това е симптом за някакъв проблем
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия