РАЖДАНЕ В АГ БОЛНИЦА – ВАРНА

  • 664
  • 5
Скъпи бъдещи майчета преди месец родих в АГ болница ВАРНА и мога да Ви информирам по този въпрос.
Условия: Естествено условията в болницата са мизерни.Липсват топла вода и чаршафи , но за сметка на това има забележително едри хлебарки. Дюшеците по леглата са прогизнали от мръсотия.Персоналът с малки изключения се държи грубо или незаинтересовано и въпреки че може да родите и без да платите „на джоб”  , това не е препоръчително защото отношението ще бъде още по-лошо.
Лекари: Като цяло са заинтересовани само ако сте платили.Разбрах , че между самите тях има напрежение, защото заплащането им е на „калпак” и не зависи от свършената работа. Тези които ги търсят повече и имат повече работа получават колкото некадърниците които не могат и не правят  нищо. Това обяснява поведението им , но не ги оправдава, защото бъдещите майки очакват помощта и разбирането им. Разбрах че персоналът на болницата обвинява управителя Атанасов за това положение.Той бил някакъв некомпетентен стар партиен фигурант и не правел нищо.
Препоръки:  Изберете си предварително лекар.Ако имате финансова възможност изберете VIP етажа (има климатици и цената е 400 за нормално раждане и 600 за Секцио).Изборът на лекар е включен в цената и можете да изберете всеки от работещите в болницата, макар че още на входа обслужващият персонал е инструктиран да предлага само Атанасов и Танев.
Виж целия пост
# 1
Абсолютно не съм съгласна, но явно при теб е било така..
Виж целия пост
# 2
Абсолютно не съм съгласна, но явно при теб е било така..

 И аз също. Просто нещата, които са казали на това момиче са приказките точно на една група хора от АГ, които трябва да бъдат благодарни, че въобще някой ги държи на работа още там. То си и личи какви впечатления са и оставили от раждането.
Виж целия пост
# 3
Скъпи бъдещи майчета преди месец родих в АГ болница ВАРНА и мога да Ви информирам по този въпрос.
Условия: Естествено условията в болницата са мизерни.Липсват топла вода и чаршафи , но за сметка на това има забележително едри хлебарки. Дюшеците по леглата са прогизнали от мръсотия.Персоналът с малки изключения се държи грубо или незаинтересовано и въпреки че може да родите и без да платите „на джоб”  , това не е препоръчително защото отношението ще бъде още по-лошо.
Лекари: Като цяло са заинтересовани само ако сте платили.Разбрах , че между самите тях има напрежение, защото заплащането им е на „калпак” и не зависи от свършената работа. Тези които ги търсят повече и имат повече работа получават колкото некадърниците които не могат и не правят  нищо. Това обяснява поведението им , но не ги оправдава, защото бъдещите майки очакват помощта и разбирането им. Разбрах че персоналът на болницата обвинява управителя Атанасов за това положение.Той бил някакъв некомпетентен стар партиен фигурант и не правел нищо.
Препоръки:  Изберете си предварително лекар.Ако имате финансова възможност изберете VIP етажа (има климатици и цената е 400 за нормално раждане и 600 за Секцио).Изборът на лекар е включен в цената и можете да изберете всеки от работещите в болницата, макар че още на входа обслужващият персонал е инструктиран да предлага само Атанасов и Танев.

Ама вие какви ги говорите,наистина ли има такива работи Shocked #Crazy Sick!!!На мен ми предстои раждане,но съм избрала Окръжна,че била след ремонт.Чувала съм,че са ни мизерни родилните отделения,ама чак пък толкова,да не сме в Занзибар Close!Освен това тези лекари са ДЛЪЖНИ да се грижат за нас без да им доплащаме и не ми пука колко им са заплатите,и те не ме питат колко е моята,нали?!!Ох,сори че избухнах,ама от такива работи ми завира кръвта newsm61
Виж целия пост
# 4
Абсолютно не съм съгласна, но явно при теб е било така..
Абсолютно  Peace
Виж целия пост
# 5
Аз раждах там през февруари. За мизерията, мръсотията и хлебарките съм напълно съгласна (мен лично ме полази огромна хлебарка в манипулационната!) Но за пресонала съм на друго мнение. Лежах общо 20 дни, като две седмици преди раждането бях в Патология. Всички там са невероятни- и като професионализъм и като отношение! Долу в родилно е доста по-гадно. Има груби и припряни акушерки. Но незаинтересованост от лекарите не съм видяла. Вярно е, че си платих на ръка, но само на един лекар, а всички се държаха, що годе добре. Особено детските бяха много внимателни, всичко обясняваха. Наистина това ми се виждаше ужасно, най-вече защото близките ми липсваха, но сега от дистанцията на времето, ми се струва, че самото раждане, следродилна депресия и т.н. много изкривява нещата. До скоро не исках и да чуя за там, но сега като се замислих навсякъде има хора и хора, такива, които си вършат работата с желание и други, които отиват на работа да отбият номера. Най-много ме беше яд, че всички осигурени ни държаха по 7 дни, за да вземат максималното заплащане от касата. Само неосигурените си тръгваха на 3-тия ден. #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия