Защо почти всичко.....

  • 4 878
  • 60
....се приема лично?
Непрекъснато има някой обиден и наранен от хумора на друг. Явно трябва да си изкорениме чувството за хумор и да го караме възможно най-сухо, та като влезнеш във форума, вместо да разпуснеш малко , да се натовариш още толкова.
Предлагам  днес и без това времето е гадно на дневен ред да е обсъждането на нова политика.Да се пускат само сериозни теми,
да се забрани всичко, което може да разсмее някой, като тутманици, мармалад, манекенки.

Моля допълнете, ако се сетите за още нещо което чрез обсъждането му би могло да обиди някоя съфорумка.
Виж целия пост
# 1
Защото може би "някоя съфорумка" се е разпознала в коментираната тема. Mr. GreenСтава ти кофти, когато те настъпят по мазола ,иначе няма причина да са толкова тънкообидни
Виж целия пост
# 2
Разбира се, да не се говори за правилния български език и за правопис!

Да не се споменават "скъпите" коли, апартаменти, почивки!

Да не се обсъжда нищо свързано с новите ни покупки!

М/у другото на мене не ми е тъжно заради времето... студено ми !!
Виж целия пост
# 3
И да се е разпознала, какво?
Ми, да си вземе поука, не да скача.  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Мен лично "Тутманикът" и "Мармаладът", не ме разсмяха - напротив, стана ми неприятно и ми се развали настроението.   Sad
Виж целия пост
# 5
Разбира се, да не се говори за правилния български език и за правопис!

Да не се споменават "скъпите" коли, апартаменти, почивки!

Да не се обсъжда нищо свързано с новите ни покупки!

След малко може да се появи пост "Е то какво ще остане за обсъждане"
Виж целия пост
# 6
Непрекъснато има някой обиден и наранен от хумора на друг.
Край, обиди ме! Искаш сигурно да кажеш, че нямам чувство за хумор и сатира.
Няма да си играя с теб, и на майка ти ще те кажа! Crossing Arms
Виж целия пост
# 7
Мен лично "Тутманикът" и "Мармаладът", не ме разсмяха - напротив, стана ми неприятно и ми се развали настроението.   Sad

Давам ги като пример, а не повод за коментар. И двете авторки бяха открили нещо, което ги е впечатливо.
Ама всичко се изражда в тоя форум и се търси под вола теле.
Виж целия пост
# 8
Непрекъснато има някой обиден и наранен от хумора на друг.
Край, обиди ме! Искаш сигурно да кажеш, че нямам чувство за хумор и сатира.
Няма да си играя с теб, и на майка ти ще те кажа! Crossing Arms

А така, а на всичко отгоре си и порта  Crossing Arms що пък си мислиш, че аз искам да си играя с тебе  newsm78
Виж целия пост
# 9
За да се самоиронизираш трябва да си по-широко скроен.Много по-лесно е да размахваш пръстчето /образно казано, разбира се/ Laughing Пък и тук има твърде много хора и твърде много мнения.Няма начин да няма обидени
Виж целия пост
# 10
А така, а на всичко отгоре си и порта  Crossing Arms що пък си мислиш, че аз искам да си играя с тебе  newsm78
А, и ще се обиждаме ли? Порта, м? Ти пък си веранда...щом ще е на строителни елементи.

Не искаш да си играеш с мен? Не искаш да си играеш с мен? Не искаш да си играеш с мен?
Нямам думи просто...
Виж целия пост
# 11
Всичко се приема лично,защото много от българските жени са с комплекси.Изумява ме как може във виртуалното пространство да се връзваш,да беснееш,да си създаваш отрицателни емоции? newsm78
Има го непрекъснато-усеща се,а не трябва.А когато се пуснат теми подобна на тази,всички отричат-никой не се връзвал,не взимал на сериозно.Значи излиза,че без да се обиждат и нерват-просто си съскаме за кеф.После пък иди доказвай,че сравненето на жените със змиите не е истинско.Свят широк,хора всякакви.А може би заяждането е станало начин на развлечение-има го и това.
Да допълня-ВСИЧКО може да се приеме за обида-много сме,не се познаваме повечето,аз си мисля едно-ти друго.Въпросът е да се гледа на нещата по-свежо,по-положително.Наистина да се разтоварва в тоя форум.Смехът и забавлението да са основна част,положителните емоции също.И най-вече да се слушаме-което не се прави.Всяка е най-отворената,малко се цени другия човек.Смях и забавление му е майката.Те тва е. Hug Peace
Виж целия пост
# 12
DeepRed, и това не разбирам. Това е виртуално пространство. Къв човек трябва да си, за да се хванеш за нечий думи и да ги приемеш лично  Shocked ако тук се обиждаш, какво ти остава за реалния живот. Значи на всички трябва да си сърдит, а и всеки решил да поговори или поспори с теб трябва да се съобразява какво ще каже, което малко или много за мен изключва възможността да кажеш това, което мислиш, както го мислиш.

Бу, сега се сетих, че имаш да ми връщаш греблото, дето ти услужих в пясъчника оня ден, панта такава  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Въпросът е да се гледа на нещата по-свежо,по-положително.Наистина да се разтоварва в тоя форум.Смехът и забавлението да са основна част,положителните емоции също.И най-вече да се слушаме-което не се прави.Всяка е най-отворената,малко се цени другия човек.Смях и забавление му е майката.Те тва е. Hug Peace

 newsm10 newsm10 иначе имам чувство, че съм в терариум! Не беше така във форума до преди известно време  Crossing Arms
Виж целия пост
# 14
Аз предлагам да се забранят емоциите - те са виновни за всичко...
 Също така ако имаш силно изразен ПМС, лични проблеми и тн... да ти се ограничи достъпа до форума...


Бу , стига си се поддавала на грозни емоции, че кродили ще  ни измътиш!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия