Никога вече орифлейм!

  • 3 716
  • 54
След като съм трупнала едно доволно количество от тяхната козметика последните години и само гледам кога ще й изтече срока за да я изхвърля, тъпо и упорито си купих гел-бронзант, за който писах и тук че станах на петна и го връщах, в момента съм с техния "траен" лак, който се изтри същия ден в който си го сложих. Държа да поясня че беше добре изсъхнал и се изтри вечерта само докато правех салата. Нито пера на ръка, нито мия чинии, така че не съм го третирала с препарати и не съм го търкала с нищо. Слава богу не съм го купила, просто отидох с дистрибуторката, която ми е приятелка, да върнем гела и там се лакирах с тестерите. Освен това на място пробвах охлаждащите им продукти - сенки и очна линия и са пълна скръб. Много са течни и щом се сложат на окото се размазват и започват да лепнат. 
Казала съм на любимия ако види още нещо на орифлейм в къщи да ме набие! Embarassed
Виж целия пост
# 1
Az отдавна съм се уверила, че продуктите им са на много високи цени, а не отговарят на качеството.
Виж целия пост
# 2
подкрепям изказването
но бих го отнесла и спрямо Avon
Виж целия пост
# 3
Az отдавна съм се уверила, че продуктите им са на много високи цени, а не отговарят на качеството.
И аз съм с такова впечатление и от години не им купувам козметиката.
Виж целия пост
# 4
подкрепям изказването
но бих го отнесла и спрямо Avon

 Peace
Виж целия пост
# 5
подкрепям изказването
но бих го отнесла и спрямо Avon

Според мен, Ейвън имат и много хубави неща, което не важи за Орифлейм.
Например душ-геловете им почти всички са страхотни.
Виж целия пост
# 6
Имат и хубави и лоши неща, както всеки производител.
Виж целия пост
# 7
Имат няколко хубави продукта, които обаче мога спокойно да заменя с български такива и то на половин цена. Доста от нещата им наистина не стават. Аз лично харесвам маските, серията 'Грижа за краката', някои шампоани и душ-гелове. Декоративната козметика не я харесвам. А за Ейвън имам по-лошо мнение.  Peace
Виж целия пост
# 8
От Орифлейм съм си купувала много- много отдавна един жълт лак ( тогава само те го предлагаха), от Ейвън newsm78- май нищо... Но и не смятам да купувам Naughty
Виж целия пост
# 9
от години не им купувам козметиката.
Peace
Виж целия пост
# 10
И аз не съм доволна от доста техни продукти.
Виж целия пост
# 11

И аз!
Виж целия пост
# 12
И аз не съм доволна от доста техни продукти.

Само авотомати4ните им моливи за о4и ми допадат. Ина4е цените им са наистина понадути, като се има предвид скромното им ка4ество.
Виж целия пост
# 13
Преди години ми бяха подарили комплект-серия за лице(гел за почистване,крем,мляко за сваляне на грим и т.н.)и кожата на лицето ми така хубаво се изсуши,засърбя и се поулющи,че повече нищо от тази марка не ме заинтригува Cry
Виж целия пост
# 14
Имат и хубави и лоши неща, както всеки производител.

така е, може би просто не си попаднала на подходящия продукт за косата или кожата ти  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия