Обрив по лицето от млякото

  • 530
  • 2
Здравейте,от няколко дни ми се наложи да дохранвам с мляко-Нан 1(ние сме на 50) дни-резултатът-пъпчици по лицето. Докторът ми каза,че може да се окаже алергия към белтъка на кравето мляко-каза да пробвам Нутрилон Омнео 1.Вече няколко дни го пие-пъпчиците поизчезнаха,но не съвсем.Успокоявам се с мисълта,че няма такава алергия щом не се появяват нови. Обривът съвпадна и с даването от сок от ябълка.
при вас получавало ли се е обрив от някакво мляко? И знаете ли дали на пазара има Нутрилон Пепти?
Виж целия пост
# 1
и моя бебо имаше пъки по бузите, аз си мислех че е от претопляне, защото все незнам как да го облека, но на консултацията докторката ни каза, че е някаква млечна екзема и ни изписа крем Елоком, попитай педиатъра си за него. Всичко се изчисти за 3 дни и сега няма нови пъпки, та не разбрах от претопляне ли беше или тази екзема
Виж целия пост
# 2
В на4алото като почнах да дохранвам с Аптамил1 ( на ненавършен 1 месец) започна обрив- 4ервени пъп4ици. Не смених млякото и цялото ли4ице стана 4ервено, сухо и накрая по4на да се разранява. Чак тогава педито каза да сменя млякото. Минахме на Милумил ХА - обрива не изчезна, а бебо се и запе4е. Накрая минахме на Нутрилон Омнео и от тогава проблеми нямаме. Не очакваи обрив да изчезне за 2 дена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия