Белег от изгорено на ръката ми - как да залича?

  • 6 512
  • 28
Парнах се на ютията преди 2-3 седмици, раната заздравя, но белегът е гаден - от вътрешната страна на ръката, малко над дланта. С какво да го мажа - контратубекс ще помогне ли? Разни бабини методи също приемам.
Виж целия пост
# 1
И аз съм с подобен проблем, но се изгорих на фурната преди 2 месеца и остана белег. Пробвах с Контратубекс без резултат. Дайте идеи, моля.
Виж целия пост
# 2
В борбата с/у белези съм най-доволна от cica-care и dermatix Peaceиначе съм чувала за мадеказол, че също бил добър.
Виж целия пост
# 3
Имам белег на същото място като теб, само че от тостера. Мина вече доста време, но ми остана като светло кафяво петно. Мазилата не ми помогнаха...
Виж целия пост
# 4
Иренка, а ти с какво си го мазала - поне да знам какво да не взимам?
Виж целия пост
# 5
Оф, аз имам и на двете. Голяма съм "сръчка".
Виж целия пост
# 6
Иренка, а ти с какво си го мазала - поне да знам какво да не взимам?

Контратубекс и едно с Б, ама не се сещам сега как се казваше. Blush А Кумата ми, тя е аптекарка ми похвали едни лепенки за белези, където помагали. Тя си е слагала, но са скъпи.
Виж целия пост
# 7
Сега се сещам, че ставаше дума за някакви силиконови лепенки - ще попитам в аптеката! Мерси!
Виж целия пост
# 8
Сега се сещам, че ставаше дума за някакви силиконови лепенки - ще попитам в аптеката! Мерси!
Звучи интересно Simple Smile  Ако научиш инфо  - сподели,моля  bouquet
Виж целия пост
# 9
И аз имам такъв белег на лявата ръка .........тъмно кафяв
Виж целия пост
# 10
zdraweite Simple Smile
neznam dali 6te ti pomogne no na men mi pomogna edna babina recepta Simple Smile e i az po4nah da go maja malko sled kato zazdrawq, a ti ni6to ne kazwa6 zatowa. No probai moje i da pomogne Simple Smile
1 4aena lajica  zahar si slawa6 w dlanta i sipwa6 olio kolkoto za de namokri zaharta i sled towa po4wa6 da si trie6 racete wse edno si gi mie6 taka okolo 5 min i posle si gi izmiwa6.
nadqwam se da sam ti pomognala i naistina da se polu4i rezultata kato pri men  Heart Eyes
kasmet
Виж целия пост
# 11
Сега се сещам, че ставаше дума за някакви силиконови лепенки - ще попитам в аптеката! Мерси!
Cica-Care за който съм писала по-горе са точно тези силиконови  лепенки Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Белегът от изогорено, ако не е било много, се маха до около 2 години. Аз имах много изгорено на крака, но до 2 години напълно изчезна. Зависи от степента. Стои едно кафеникаво петно, грозно изглежда, но да знаеш, че ще се махне. Тези, парнатите от уред се махат, не се притеснявай. Майка ми редовно си прави такива красоти, но винаги изчезват.

Има много хубав крем на Ла Рош за белези, ако сикаш го пробвай, Цикапласт се казва. Аз го имам, но не ми се е намагало да го пробвам, та не знам дали е ефикасен. Успех и ще се махне  Grinning
Виж целия пост
# 13
zdraweite Simple Smile
neznam dali 6te ti pomogne no na men mi pomogna edna babina recepta Simple Smile e i az po4nah da go maja malko sled kato zazdrawq, a ti ni6to ne kazwa6 zatowa. No probai moje i da pomogne Simple Smile
1 4aena lajica  zahar si slawa6 w dlanta i sipwa6 olio kolkoto za de namokri zaharta i sled towa po4wa6 da si trie6 racete wse edno si gi mie6 taka okolo 5 min i posle si gi izmiwa6.
nadqwam se da sam ti pomognala i naistina da se polu4i rezultata kato pri men  Heart Eyes
kasmet

Това се слага на изгореното, нали така? А колко пъти го правиш?
Виж целия пост
# 14
в тази тема има подрбности и адреси за Cika Care
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=61521.msg1120579;topicseen#msg1120579
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия