Дайте ми идея за подарък на лелите в яслата, моля

  • 1 322
  • 7
Дайте ми идея за подарък на лелите в яслата, моля. В края на месеца я напускаме. Искам да се отблагодаря на жените - почти две години се занимаваха с моето дете. Не всичко е било розово, но като цяло съм много доволна от тях.  Grinning Hug
Виж целия пост
# 1
Чашки за кафе и голям пакет кафе - примерно  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Аз лично съм за подаръци лично за човека, в смисъл, не някоя ваза или сувенир. Аз бих взела някаква козметика - крем, шампоан,дездорант...т.н комплект. Аз преди години даже им носих по една блузка, бяха ми изпаднали няколко от тея дето ги шият на ишлеме за по 5 лв. и им занесох, толкова много се израдваха, хем маркови блузки Wink. Успех, хубаво е да подариш нещо, каквото и да е.
Виж целия пост
# 3
Ето ти малко идейки.... Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=86672.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=77570.0
Виж целия пост
# 4
мерси, мерси за идеите

На мен ми се върти в главата по една тенджера - стъклена, иенска (уф, не мога да се сетя как се казваше на български)
Дали не е много тъпо? Жените са по над 50, не знам дали е удачно козметика ... Майка ми примерно най би се зарадвала на това.
Имам предвид и лелята разбира се, не само възпитателките. Но се чудя как все пак да направя разлика - хем да не се обидят, хем да не я пренебрегна жената ...
Виж целия пост
# 5
В никакъв случай няма да я обидиш, но тенджерата ми се струва доста личен подарък, в смисъл като за роднина, но пък със сигурност ще и влезе в употреба.
Виж целия пост
# 6
На мен ми се върти в главата по една тенджера - стъклена, иенска (уф, не мога да се сетя как се казваше на български)
Огнеупорна. Аз съм подарявала на учителките и лелята ни в ДГ (сега няма лели, казват се помощник-възпитатели!). Мисля, че е наистина нещо практично. И козметика съм подарявала-комплект от AVON. Или нещо от типа на плетените подноси...и още нещо. newsm78 Козметика също можеш да вземеш, на не парфюми или червила, а шампоан, душ гел например и крем за ръце или тяло... И 1 съвет: всичко еднакво на всички, нали? Че много си гледат и сравняват. Успех в избора!  newsm10
Виж целия пост
# 7
В зависимост от това колко пари можеш да "вложиш" може например да им вземеш ваучери за магазин за дрехи, за Комо(знам че имат)... не е съвсем пари, но пък жените ще си купят каквото наистина им харесва. Иначе се сещам като завършвах училище, че с една моя съученичка подарихме на любимата ни учителка един голям буркан(а, сега де, как да го обясня newsm78) - със заключващите се капачки (за брашно захар и тн)... само че пълен с бонбони Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия