Слънчев ден или Дом 2 на Министерски съвет в Слъчев бряг?

  • 3 223
  • 11
Това ми е дилемата - Слънчев ден, хотел Вероника или Дом 2 на Министерски съвет в Слъчев бряг. И на 2-те места са апартаменти.
Слънчев ден го познавам, но никога не съм била в Дом 2 на Министерски съвет в Слъчев бряг, ако имате отзиви?
Благодаря
Виж целия пост
# 1
Аз лично съм за Слънчев ден, но съм предубедена:)
Ако може, ще споделиш ли колко ще ти излезе почивката там?

Наши познати ходят на Слънчев бряг в дома на Министерския съвет и бяха страшно доволни, имаше включително разни екстри като уредба с стаята напр.
Виж целия пост
# 2
Аз бих ти препоръчала Слънчев бряг.  Много е удобно , особено ако сте с малката. Станцията е затворена, външни хора може да се каже, че не влизат, има лятно кино, а и им организират на малките и дискотеки. Laughing
Виж целия пост
# 3
Станцията е затворена, външни хора може да се каже, че не влизат, има лятно кино, а и им организират на малките и дискотеки. Laughing
И на мен за това ми хареса, изглежда от снимките, че има хубав парк, което е важно за детето, ама тези забавления дали ще работят, това е първа смяна - даже си мисля и дали и ресторанта ще работи. Обаче е и по на юг
Laleto - цените са подобни за този ранен сезон около 70 лв. е апартамента - Слънчев ден имат много добра пакетна промоция, но се намират с много трудно места
Виж целия пост
# 4
Taка е , от германци не можем да се вредим Twisted Evil
И на всичкото отгоре ни излиза по-скъпо, отколкото на тях.
Ама да не разводнявам темата.
Слънчев ден си ми е на мен любимото място и това е.
Виж за Вероника и да има атракции, ще са на немски Close
Виж целия пост
# 5
четвърта година сме в Слънчев бряг. били сме в дом 1 и дом 2. добри са и двата. обслужването е на ниво, плажа е ограден и не е претъпкан.а ако ще си с малко дете е много удобно. станцията е  оградена и има голям парк. организират се и забави за децата.
Виж целия пост
# 6
четвърта година сме в Слънчев бряг. били сме в дом 1 и дом 2. добри са и двата. обслужването е на ниво, плажа е ограден и не е претъпкан.а ако ще си с малко дете е много удобно. станцията е  оградена и има голям парк. организират се и забави за децата.
ТАКА Е!!!И НИЕ СМЕ БИЛИ ТАМ И ТАЗИ ГОДИНА ПАК ТАМ-ОТ ДРУГАТА СЕДМИЦА newsm10 newsm10 newsm10 newsm53
Виж целия пост
# 7
mama MISHKA и nia72 ,
парка подържа ли се? Видях няколко снимки с много бурени. За тази първа смяна дали ще работят поне основните неща. А обзавеждането не е ли като апартамент от 80 години. Поне на снимки така ми прилича. Има ли шезлонги на плажа?
Виж целия пост
# 8
Има шезлонги на плажа, както и чадъри. Laughing
Виж целия пост
# 9
не съм ходила първа смяна никога.но през останалото време се поддържа. а що се отнася до стаите не очаквай лукса на 4-звезден хотел. все пак си е старо мястото и строено кой знае кога. а пък стила че си е комунистически - си е такъв де.но пак казвам, мястото е идеално за деца.
Виж целия пост
# 10
ами аз съм ветеран - 20 години все на МС на Слънчев бряг  Sunglasses
еми станция си е - но - винаги сме казвали - да излезем за малко от станцията  - за да видим ,че по-хубаво няма - особено сега ,когато Сл бряг е направо обезобразен и съсипан - ами там е рай Heart Eyes
никой не е споменал,че вече няколко години  има детска градина - учителката - Мария е много мил човек
обещавам ,че тази година ще има и батут с басейн на плажа(изненада)
пускате си децата в 8 сутринта и си ги прибирате за сън в 10 - и винаги знаете къде са
събират се огромни тумби деца и изкарват прекрасно лято Peace
Виж целия пост
# 11
Изглежда интересно, но за по-големи деца. Дете на 1,8 години не можеш да го пуснеш в група за игра, без надзор, нито да забравиш за него. На много места има детски градини, но са за над 4 години.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия