синеморец или лозенец

  • 1 569
  • 10
ще ходим с малкото на море и от три дни гледам разни хотели, но не мога да избера. спрях се нат ези два курорта, защото са по -малки и цените са сравнително нормални. Моля , препоръчайте ми хотели, за които знаете, че са хубави  и въобще всякаква информация.
Благодаря
Виж целия пост
# 1
Виж тези сайтове:
www.casadomingo.info; web.orbitel.bg/vaniokirilov/villavictoria/;vilaveneta.hit.bg/
дано са ти от полза Hug
Виж целия пост
# 2
Те са доста различни. Определено бих ти препоръчала Синеморец. Но там цените вече са по-скоро високи. Например Хотел Доминго или Анкор http://www.hotelanchor.com/
Виж целия пост
# 3
Според мен вече не останаха свестни курорти с нормални цени.На Синеморец е много хубаво защото все още  е  необработен диамант,ако мога така да се изразя.Плажа е хубав,чист и голям,но пък селцето е скучничко.Няма къде да се разходиш с детенцето.От хотела на плажа и обратно.
Лозенец също е приятно селце и е доста по-цивилизовано.Аз бих го предпочела Peace
Но зависи какво търсиш!
Виж целия пост
# 4
elix, отдавна не си била май на Синеморец. Уви, няма го този "необработен диамант".  Миналата година беше доста шумен и пренаселен, а голяма част от него - строителна площадка. Селото вече е голямо колкото Лозенец. И на двете места няма много забавление, но около Синеморец природата е много по-красива. Може да се ходи до Резово, Ахтопол, Варвара /и да се направи един хубав плаж на скалите/.
Виж целия пост
# 5
Аз пък хич не харесвам Синеморец. Миналата година бяхме там, в бунгала Зафо. Самите бунгала бяха хубави, сега търсих снимки в нета, но в действителност не изглеждат така, както на снимките, за това няма да давам линк. Та защо не ми харесва там - защото е скъпо и тъпо. Ние бяхме с детето, не сме търсили забавления, но пак умряхме от скука. Три заведения на кръст, като кухнята не беше нищо особено, а цените не бяха оправдани.
И едни баири, прашоляк, страшна влага Stop
Виж целия пост
# 6
ами вече съвсем не знам, давайте и други идеи. Щото времето минавава, а ние още нямаме резервация.
Виж целия пост
# 7
Ние сме се насочили към Албена. Там поне няма строителство, пътищата като пътища, услугите също.
Виж целия пост
# 8
ама и цените за август са супер
Виж целия пост
# 9
Ми слим тази година отнова да отидем на Ахтопол. Плажът е страхотен. А и има места за разходка, храна и забавления. Има дори заведение за бързо хранене и готвят добре. Има хотелчета на прилични цени, хубави бунгала на ниски цени и квартири. Допадна ми. Peace
Виж целия пост
# 10
elix, отдавна не си била май на Синеморец. Уви, няма го този "необработен диамант".  Миналата година беше доста шумен и пренаселен, а голяма част от него - строителна площадка. Селото вече е голямо колкото Лозенец. И на двете места няма много забавление, но около Синеморец природата е много по-красива. Може да се ходи до Резово, Ахтопол, Варвара /и да се направи един хубав плаж на скалите/.
Ходили сме преди няколко години,а миналата година само минахме оттам.Е ,само за един ден не може да се добият пълни впечатления,но доста пообиколихме и видях,че строителството не е така мащабно както на други места по морето.Цените обаче не ни харесаха,в смисъл,че не са оправдани.И на Резово ходихме,там е още по-зле-дива природа/хубавото/,високи цени за влажни смърдящи квартири и скукаааа Tired .За плажа на скалите съм съгласна,че е много хубаво,но все пак мацката ще ходи с детенце на 1год.
Ми слим тази година отнова да отидем на Ахтопол. Плажът е страхотен. А и има места за разходка, храна и забавления. Има дори заведение за бързо хранене и готвят добре. Има хотелчета на прилични цени, хубави бунгала на ниски цени и квартири. Допадна ми. Peace
Ахтопол,го писах в черния списък Close
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия