Възможно ли е като ям череши да му докарам разстройство!

  • 4 347
  • 13
Вчера ми донесоха от градината на баба ми череши, ама череши - черни, сладки... една кофа.

И ядох, ядох.... ядох.. до пръсване! Викам си - нали не са ягоди. Днес същата работа - няма да ги оставя да се развалят я... преполових кофата.

Сега обаче го чувам стомахчето на моето момченце да къркори точно като моя когато имам разстройство. Понеже не знам какво точно са коликите - не знам тава къркорене на колики ли да го оттдам, или на майка му на лакомията за череши!

Вие на какво мнение сте?
Виж целия пост
# 1
Абцелютно възможно е , мисля от черешките да е.
Затвори някой компот или сладко да не идат зян черешките. На мен от половин кило ми става кофти, а от половин кофа Mr. Green... Дано бъркам и да му няма нищо на юнака. Grinning
Виж целия пост
# 2
напълно възможно е това което ядеш да влияе и на бебчо и то при такова количество .... но при вас като ти гледам лентичката може и колики да са това
Виж целия пост
# 3
Аз си хапвам доста черешки и не съм забелязала да се отразява на беба,но пък вие сте доста по-малки. Възможно и да са колики. Моят съвет е да си хапваш, но в по-умерени количества. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Възможно е, но това не означава да престанеш да ги ядеш. Просто гледай да са в умерени количества  Mr. Green А при вас като нищо има и колики...
Виж целия пост
# 5
Ям череши като разпрана, пък той не е акал от вчера!
Виж целия пост
# 6
Възможно е, но това не означава да престанеш да ги ядеш. Просто гледай да са в умерени количества  Mr. Green А при вас като нищо има и колики...
Peace
Виж целия пост
# 7
И аз ядох вчера и днес вечерта аките и бяха по-редки. Не знам от каквое, защото ни растат зъби, а съм чула, че и тогава има разстройство
Виж целия пост
# 8
Хм, аз изследвах обстойно акото му в черешовите си дни и ... ами няма никава промяна, а вече два дни не съм яла череши и стомахчето му пак си къркори, та... явно не е било от черешите!

Явно имаме колики, но са доста слаби, щото, освен, че е раздразнителен вечер и се събужда с плач, други признаци нямаме, а и на мама цицата все си го успокоява!
Виж целия пост
# 9
    Дано това да са ви коликите и бързо да минават! Grinning И при нас бяха така и "универсалният утешител" винаги се притичаше на помощ и действаше безотказно Laughing
Виж целия пост
# 10
Ям череши като разпрана, пък той не е акал от вчера!
И аз така само,че не е акал от няколко дни
Виж целия пост
# 11
аз вчера изядох 1 кило,а беба има запек.  bouquet
Виж целия пост
# 12
Аз също хапвам доста напоследък и череши и ягоди и моят дриска след всяко ядене  Mr. Green, чак по едно време се притисних. Отвреме навреме му къкори стомахчето, но неплачи и затова смятам, че може и да са колики, но ги понася безболезнено именно защото му е по разхлабено стомахчето.
Виж целия пост
# 13
и моето напоследък е подрискано пък е на седем месеца, вече не знам от какво е
аз ям и ягоди и череши .....и днес съм пратила памперса му в микробиология
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия