belly dance

  • 23 470
  • 92
какво мислите за този вид тренировки.някой опитвал ли е?харесало ли ви е?
ето от тук можете да си изтеглите бели денс.

чакам отзиви   bouquet
Виж целия пост
# 1
мен много ме привличат тези танци , пък и от вътре ми идват някакси. Сега съм на вълна фитнес, че по бързо се виждат резултати, но като стигна желаните кг и формичка ще си потърся нещо такова илипък модерен балет за поддръжка и за кеф на душата. За бели денс знам че преди година имаше часове в Спа центъра на хотел Форум (бивш Славия) до Била.
Виж целия пост
# 2
belly dance има в Малееви клуб. Утре след фитнеса мислех да метна едно око и да преценя, дали искам да се включа:) Изглежда ми забавно!
Виж целия пост
# 3
Аз лично съм доволна-хем е забавно, хем наистина махаш някое килце Flutter
Виж целия пост
# 4
и аз съм ЗА!Това е най-приятния начин за отслабване newsm53
Виж целия пост
# 5
За първи път чувам за подобно нещо Embarassed Thinking  Сега ще го дръпна и ... изглежда интересно и ободряващо Flutter
Виж целия пост
# 6
аз след като родих редовно си тренирах или по-точно танцувах и бях много доволна, защото много натоварва талия,корем,ръце и ханш
Виж целия пост
# 7
какво мислите за този вид тренировки.някой опитвал ли е?харесало ли ви е?
ето от тук

чакам отзиви   bouquet
станах разногледа-тук има невероятно страхотни неща и дърпам сега като луда Laughing
Виж целия пост
# 8
Здравейте на всички!
Наистина белиденс помага да отслабнеш, да стегнеш кожата,и найважното, да придобиеш самочувствие, че ти си найкрасивата и найжеланата жена!
Аз се занимавам с това изкуство вече 7 години. Две седмици след ражданието почнах да тренирам помалко. А през 2 месеца вече бях на сцената.  Blush
Сега преподавам в София и от септември набирам групи и в Пловдив. Ако има желаещи, пишете ми! Simple Smile
Виж целия пост
# 9
По повод на линкчета постнати преди,мога с сигурност да кажа хубави неща за близначките Вина и Нина. Обаче не ви препоръчвам Рания. Тя дава движения помалко, бързо, и немного ясно за хората без подготовка. Вина и Нина се учили при известен египетски педагог и организатор на фестивал "Ахлян ва Сахлян" в Кайро мадам Ракия Хасан. Техните движения много правилно показани и подбрани за начинаещи. 
Това е сайта на красавиците http://www.bellytwins.com/
Виж целия пост
# 10
Преди да ги дръпна някой ще ми отговори ли: за ориенталски танци ли иде реч?
Виж целия пост
# 11
Преди да ги дръпна някой ще ми отговори ли: за ориенталски танци ли иде реч?
axa.обаче при мен има някакъв проблем.тръгвам да го тегля,изтегля се 40 % някъде спира и си сменя името на някакви буквички и цифри?друг да е имал такъв проблем
Виж целия пост
# 12
заинтригувана съм  Party довечера ще си го дръпна вкъщи  bouquet
Виж целия пост
# 13
Veena & Neena : http://store3.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/Bellydance%20Fitn … 0For%20Beginners/
Виж целия пост
# 14
Здравейте на всички!
Наистина белиденс помага да отслабнеш, да стегнеш кожата,и найважното, да придобиеш самочувствие, че ти си найкрасивата и найжеланата жена!
Аз се занимавам с това изкуство вече 7 години. Две седмици след ражданието почнах да тренирам помалко. А през 2 месеца вече бях на сцената.  Blush
Сега преподавам в София и от септември набирам групи и в Пловдив. Ако има желаещи, пишете ми! Simple Smile

А къде в София преподаваш?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия