Фатално ли е "против бръчки" на 27 г.?

  • 1 724
  • 34
Пратих мъжа ми да пазарува и му казах да ми вземе околоочен контур, какъвто и да е на "Лореал", само да не е против бръчки и той се върна точно с против бръчки  #Crazy

Да го ползвам ли? Помня, че имаше такава тема и пишеше, че не трябва, но не мога да я намеря, за да видя какво ще стане (новата Търсачка не ме обича нещо Rolling Eyes), а не ми се хвърлят тия пари на вятъра  Confused

Виж целия пост
# 1
Ами аз знам, че след 25 години трябва да се започне с кремовете, които са за предпазване от бъдещи бръчки така да се каже. Сега съм на 30 и от няколко години ползвам такива. Не баш за бръчки като на 50 години но такива дето пише, че са превантивни. Не съм много наясно с околоочните контури и още по-малко на Лореал, но мисля, че не е фатално да ползваш такъв. (Всъщност си мислех, че всички околоочни са против бръчки newsm78)
Виж целия пост
# 2
За фатално, не е,но може да ти е твърде силен и да ти подпухнат очите примерно.Пробвай и виж как ще ти се отрази,или виж дали можеш да го замениш в магазина за друг крем.
Виж целия пост
# 3
какъв е крема,по-точно за каква възраст го дават  newsm78,ако е за твоите години -няма проблем.не трябва да се притесняваш  Peace по-добре е да започнеш да използваш крем против бръчки преди те да са се появили.
Виж целия пост
# 4
Не се прави, ставаш на 28 след още малко дни.
Виж целия пост
# 5
На кутията не пише за каква възраст, а е от Метро, няма да стане да го върна, май ще си го ползвам  Tired

МърГулке, недей така де, имам още почти 4 месеца  Whistling
Виж целия пост
# 6
Мажи смело, на L'oreal не са толкова силни кремовете. Бях на 19 години и ми се бяха привидели някакви бръчки под очите  #Crazy ,тогава си купих точно на L'oreal околоочен против бръчки. Нищо ми нямаше после, нито сега. След това чак на 25 започнах да ползвам редовно околоочен.
Виж целия пост
# 7
Мажи смело, на L'oreal не са толкова силни кремовете. Бях на 19 години и ми се бяха привидели някакви бръчки под очите  #Crazy ,тогава си купих точно на L'oreal околоочен против бръчки. Нищо ми нямаше после, нито сега. След това чак на 25 започнах да ползвам редовно околоочен.

Ти имаш ли да ми казваш нещо  Grinning
Виж целия пост
# 8
Не мисля, че е фатално, напротив, ползвай го превантивно.
Виж целия пост
# 9
Като го намажеш няколко пъти,сама ще разбереш дали ти понася Peace   bouquet
Виж целия пост
# 10
няма нищо фатално  Wink мажи се спокойно  Flutter
Рано или късно и с този крем се почва... при тебе рано  Mr. Green Wink
Виж целия пост
# 11
Доколкото знам Лореал нямат крем за очи, дето да не е против бръчки. Доста съм търсила и не съм намирала. Не е фатално, разбира се, около очите първи тръгват бръчиците, така че ти е време. Зависи и кой крем ти е взел, де. От коя серия е, как се казва?
Виж целия пост
# 12
Най-лекият околоочен гел-крем на Лореал си остава Хидрафреш-а. Wink
Пратих мъжа ми да пазарува и му казах да ми вземе околоочен контур, какъвто и да е на "Лореал", само да не е против бръчки и той се върна точно с против бръчки  #Crazy
Ей, тва не доумявам?! #Crazy
Как мъж ще ми купува и избира крем? #2gunfire
Че на мен това ми е радостта Hug! Да ходя, да разглеждам, да избирам, да сравнявам и да купувам! Hug
Мен това ми е най-голямата радост около крема- покупката. Мазането е ясно!
Чесно, Никол не те разбирам! Wink
Виж целия пост
# 13
Мажи се спокоино не мисля че ще ти навреди единствено може да ти помодне.
Виж целия пост
# 14
И аз съм чувала, че на Лореал не са много силни кремовете, така че спокойно. Както са ти казали другите, най-много да подпухнеш от него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия