За името Елена

  • 8 522
  • 48
Как казвате на дете кръстено Елена и не само на дете. Изобщо как е галено да се казва ЕЛИ или Ленчи? Много спорим за това с моя съпруг и искам да  питам вас?
Виж целия пост
# 1
Ели  Peace
Виж целия пост
# 2

 Peace
Виж целия пост
# 3
Ели  Peace

Какво е това Ленчи Shocked и кой го измисли(да нямаш предвид Ленче) newsm78
Виж целия пост
# 4
Чаках някой да пише и аз така мисля biby  но ще видим.... какво ще стане по нататък
Да Така и казва ooooh! Ленчи или Ленче..... все е тая
Виж целия пост
# 5
А защо да не й казва както иска? Няма точно установени правила и канони при галените имена  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Ели звучи по хубаво от това Ленчи. И аз съм го чувала като Ленче, ама пак кофти си звучи.
Аз имах една леля Елена, на която казвахме Лени.
Виж целия пост
# 7
  Laughing Аз съм чувала и Льонка и Льони !!!  Laughing
Виж целия пост
# 8
Ели Peace
Виж целия пост
# 9
Ленчиту Joy

най-добре да се зове Елена
Виж целия пост
# 10
Името  е много хубаво.Защо трябва да се ськращава.
Иначе Лени ми звучи по-добре от Ели и Ленче.
Виж целия пост
# 11
По принцип харесвам целите имена.Защо да си кръщаваш детето Димитър например,като цял живот ще му викаш Митко? Ами кръсти го Митко! На едни познати дъщеря им се казва Димитрина,а те си я наричат Дима.Един ден звъни тел. и вдига бащата.Дима стои до телефона и му казва,че чака обаждане.Отсреща казват,че търсят Димитрина,а бащата казва,че имат грешка и затваря.Чак след като дъщеря му го пита кого са търсили и той й казва осъзнава,че е забравил истинското име на дъщеря си.   Shocked
Виж целия пост
# 12
Ели, Лени  Peace
Виж целия пост
# 13
Ели може би е най-често срещано но и Лени съм чувала  Peace харесват ми - може би Лени по-приятно ми звучи и не е толкова често срещано 
Виж целия пост
# 14
Че какво му е на Ленче? И Лени, и Лена, и Ели, все таз, нали го обичате!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия