Гумени ботуши и дъждобран - ВИЖ ....

  • 4 675
  • 17
Такаааа  Mr. Green
Седя си в момента и бавно полудявам  Mr. Green
Аз като Liorena търся игла в купа сено  ooooh!
Покрай това дъждовно време се замислих дали няма някъде ето от тези нещица :
гумени ботушки и дъждобран  newsm78

Поствам активни линкове на такива подобни от чужбинско - за пример  Crazy


Мога да продължа до безкрай с такива примери, но ще спра  Blush

Та това е и въпросът ми  newsm78 - помагайте  Praynig Hug





Виж целия пост
# 1
не знам дали търсиш точно тези,ние имаме дъждобран калинка,съответно имаше костенурка за момче,много хубав и здрав,за 5 лв от една будка на една спирка...виждала съм и гумени ботушки калинки,та може да стане комплект,но аз не си падам по гумени ботушки...
иначе във втора употреба има много дъждобрани,такива розовки и др
другото-в детски магазини съм виждала,но там цените са към 20-40 лв за такива шарени ,с картинки
но,нащия дъждобран по-често го ползваме за игра,е ,и за дъжд,но...някак гледам да не излизаме в дъжд или ни завалява когато сме неподготвени...
Виж целия пост
# 2
Хихихи  Laughing

Не полудяваш само ти. Вчера купих гумени ботушки на Кольо от Колев и Колев за 9.90 лв. Започват от 23 номер, неговите са средно сини. Имат чорап от дунапрен, който е обърнат като маншет над ботуша и е на карета - червени и зелени. По-големи номера имаше в червено и розово. Мен ме устройват напълно, защото днес пътуваме и нямаше с какво друго да ходи в мократа трева.
А още снощи бяха севтосани в локвите пред блока - голям кеф, вярвай  Mr. Green

Дъждобран не съм търсила поради липса на време. Имам нещо, което ще свърши работа, мисля. Шушляково, с памучна подплата, с качулка, облича се като анорак. А готини детски дъждобрани наистина съм виждала само в магазини 2нд хенд  newsm78
Виж целия пост
# 3
Конкретни магазини дали може да ми дадете  newsm78

Хихихи  LaughingНе полудяваш само ти.

Знам, че ще заразя някой  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Дъждобрани детски, но не като тези от снимките ти мам@ има в магазините Бокал (подлеза на ЦУМ). Към 3-4 лв. да бяха - тъмносини (може да има и др. цветове).

успех  Peace
Виж целия пост
# 5
 GrinningЗначи за ботуши веднага казвам, спирката на Аптека (Витошка и Патриарха) на тролеите, там има 2 магазина за опаковане на подаръци, точно до единият има магазин за обувки и  има няколко вида гумени ботуши.
Дъждобран, не знам, братовчедка ми от Германия ми изпрати пчеличката Мая дъждобран и друг не съм купувала.
Виж целия пост
# 6
Гумени ботушки видях тази вечер в ТСМ,тъмносини с някакви детски апликации.Цената им беше цели 3лв.
Виж целия пост
# 7
А сега къде има гумени ботушки, че в Атракциона не намирам нещо, а е актуално?
Купувал ли е някой скоро!
Виж целия пост
# 8
гумени ботушки има в к и к,както и в магазинчето на спирката на 72 на хотел плиска,а дъждобран барби и спайдърмен има в едно магазинче за детски дрехи и обувки малко по-надолу по коперник,около 1 спирка по-надолу
за тсм не знам newsm78
Виж целия пост
# 9
каква беше цената?
Виж целия пост
# 10
Не знам доколко те устройва,но и аз бях гледала в Биг Шоп яке и панталон за дъжд
Виж целия пост
# 11
цената на ботушките май беше към 13-15 лв,а дъждобраните и те около 15 ако не се лъжа,става въпрос за дъждобран тип якенце,с ръкави  и качулка,иначе ние имаме един калинка-пелеринка,който беше 5 лв,но не помня от къде newsm78
Виж целия пост
# 12
Хихихи  Laughing

Не полудяваш само ти. Вчера купих гумени ботушки на Кольо от Колев и Колев за 9.90 лв. Започват от 23 номер, неговите са средно сини. Имат чорап от дунапрен, който е обърнат като маншет над ботуша и е на карета - червени и зелени. По-големи номера имаше в червено и розово. Мен ме устройват напълно, защото днес пътуваме и нямаше с какво друго да ходи в мократа трева.
А още снощи бяха севтосани в локвите пред блока - голям кеф, вярвай  Mr. Green

Дъждобран не съм търсила поради липса на време. Имам нещо, което ще свърши работа, мисля. Шушляково, с памучна подплата, с качулка, облича се като анорак. А готини детски дъждобрани наистина съм виждала само в магазини 2нд хенд  newsm78
От кой магазин на К и К ги купи,защото гледах на две места тяхни ботушки и цената им беше 14.90.
Виж целия пост
# 13
има ботушки с чорапче и без чорапче,тези с чорапче са по-скъпите,сега мисля само от тях продават,а и са по-добри,чорапчето се сваля и се пере,а другите са само гума
ние сме само с гума,пак стават за дъжд
Виж целия пост
# 14
Хихихи  Laughing

Не полудяваш само ти. Вчера купих гумени ботушки на Кольо от Колев и Колев за 9.90 лв. Започват от 23 номер, неговите са средно сини. Имат чорап от дунапрен, който е обърнат като маншет над ботуша и е на карета - червени и зелени. По-големи номера имаше в червено и розово. Мен ме устройват напълно, защото днес пътуваме и нямаше с какво друго да ходи в мократа трева.
А още снощи бяха севтосани в локвите пред блока - голям кеф, вярвай  Mr. Green

Дъждобран не съм търсила поради липса на време. Имам нещо, което ще свърши работа, мисля. Шушляково, с памучна подплата, с качулка, облича се като анорак. А готини детски дъждобрани наистина съм виждала само в магазини 2нд хенд  newsm78
От кой магазин на К и К ги купи,защото гледах на две места тяхни ботушки и цената им беше 14.90.

14.90 са по-големите номера, 9.90 са малките. Много хубави гумени ботушки има в едно магазинче на Сан Стефано, между Оборище и Янко Сакъзов. По-хубави са от тези на Колев и Колев, подплатени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия