Фирма за пръскане за хлебарки във Варна?

  • 4 897
  • 9
Чудя се вече дали да не извикам такава. Направо умирам от ужас като видя хлебарка и нищо не мога да направя. Хайде вече успявам някак да се приближа дотолкова, че да ги напръскам, но пък не мога да ги махна...не става и да ги оставя, защото имам куче, което ще я изяде. А живея сама и обикновено няма кой да я свърши тая работа Cry
Проблемът е, че тея гадини влизат от някъде и не мога да разбера от къде. Вече като параноичка вървя навсякъде и запушвам дупки, на път съм да затворя херметически къщата, но те пак се промъкват от някъде. Мисълта ми е ако извикам фирма да напръска, дали това по някакъв начин ще спре хлебарките да влизат или просто ще избие старите ако има такива? Защото не ме блазни особено мисълта хлебарката да си влезе от някъде пък да се гътне от отровата. Просто изобщо не искам да ги виждам никъде Sad Та фирмите какво точно правят, могат ли да ги спрат по някакъв начин?
И съответно знаете ли адреси и телефони на такива фирми във Варна?
Виж целия пост
# 1
Ще следя темата с интерес, защото и аз имам подобен проблем. Нанесохме се преди 2 седмици в новия си апартамент, след основен ремон, всичко свалихме и къртихме и пак ги срещам тези гниди! Черни, големи и гадни, мастодонти някакви! Направо не ги понасям! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 2
На периоди и нас ни нападат за няколко дни ги оправвюям - като стана посред нощите за нещо оглеждам цялата къща със страх да не се е прокраднала пак някоя.
Оказа се че влизат през входната врата въпреки бариери - само уплътнение помага; през миниатюрни дупчици около тръбите - пръскаме - дори през комина за аспиратора - и там имаше мъничка дупчица javascript:void(0);. Иначе любимия им вход са каналите в санитарните помещения, но нашите са били запушени винаги, та си намериха алтернативни гадинките...
И през прозорец съм виждала нощно време да влизат в една къща..../тук помагат комарниците/
Много са упорити и противни! Докато има във входа все ще се налага да воваме да живеят само при съседите!
Виж целия пост
# 3
На периоди и нас ни нападат за няколко дни ги оправвюям - като стана посред нощите за нещо оглеждам цялата къща със страх да не се е прокраднала пак някоя.
Оказа се че влизат през входната врата въпреки бариери - само уплътнение помага; през миниатюрни дупчици около тръбите - пръскаме - дори през комина за аспиратора - и там имаше мъничка дупчица javascript:void(0);. Иначе любимия им вход са каналите в санитарните помещения, но нашите са били запушени винаги, та си намериха алтернативни гадинките...
И през прозорец съм виждала нощно време да влизат в една къща..../тук помагат комарниците/
Много са упорити и противни! Докато има във входа все ще се налага да воваме да живеят само при съседите!
Каналите са запушени, около тръбите са запълнени дупките, имам уплътнение на входната врата (въпреки че точно там видях една преди седмица), комарникът стои по цял ден на балконската врата и пак влизат от някъде гадините. В чудо съм се видяла вече Cry

За  фирмите какво ще кажете, могат ли да ги спрат по някакъв начин?
Виж целия пост
# 4
Ще следя темата с интерес, защото и аз имам подобен проблем. Нанесохме се преди 2 седмици в новия си апартамент, след основен ремон, всичко свалихме и къртихме и пак ги срещам тези гниди! Черни, големи и гадни, мастодонти някакви! Направо не ги понасям! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Еми явно влизат от някъде, при мен е същата работа. Затова се чудя дали има смисъл да се пръска, все пак не ми се вярва да сме завъдили много.
Виж целия пост
# 5
За  фирмите какво ще кажете, могат ли да ги спрат по някакъв начин?

Могат само ако прочистят целия вход/блок. Иначе няма как да стане само у вас да измрат, а в другите апартаменти и в канализацията да си се разхождат спокойно.
Виж целия пост
# 6
Могат само ако прочистят целия вход/блок. Иначе няма как да стане само у вас да измрат, а в другите апартаменти и в канализацията да си се разхождат спокойно.
Значи не могат да ги спрат да влизат, така ли?
Виж целия пост
# 7
Могат само ако прочистят целия вход/блок. Иначе няма как да стане само у вас да измрат, а в другите апартаменти и в канализацията да си се разхождат спокойно.
Значи не могат да ги спрат да влизат, така ли?

Говорила съм с шефката на една такава фирма преди време, която обезпаразитяваше хотела, в който работех. Според нея изтребването на всякакви гадинки трябва да е генерално в цялата сграда, иначе ефект няма или е временен.
Можеш да опиташ да сложиш от онези тебеширчета за хлебарки, които продават в аптеките, на местата, от които излизат. Майка ми така ги мореше преди време и май понамаляха.
Виж целия пост
# 8
Говорила съм с шефката на една такава фирма преди време, която обезпаразитяваше хотела, в който работех. Според нея изтребването на всякакви гадинки трябва да е генерално в цялата сграда, иначе ефект няма или е временен.
Можеш да опиташ да сложиш от онези тебеширчета за хлебарки, които продават в аптеките, на местата, от които излизат. Майка ми така ги мореше преди време и май понамаляха.
Имам къщички на Райд из цялата къща, спя с Райд на нощното шкафче, цялата стая напръсках с онази пяна на Райд с тръбичката...няма спасение от тях #Puppy dog И в интерес на истината почти всички хлебарки, които намирам са полуумрели, но мен това хич не ме успокоява Cry
Виж целия пост
# 9
Преди няколко години имахме същия проблем. Идваха, мисля че от ХЕИ / но не съм 100 % сигурна / и изляха накакви препарати против хлебарки в канализацията и на 2-та блока. Ние сме само 2 блока и наоколо има къщи.
Оттогава -сигурно има вече 5 години , съм виждала 2 хлебарчици и то от малките. Като се има на впредвид , че в почти целия блок се отопляват на дърва е нормално да са влезли чрез пренасянето им. В банята си и в коридора не съм виждала оттогава, за разлика от преди , когато нощно време ме беше страх да отида до тоалетната. Редовно попадах на 2 до 4 едри екземпляра и виках мъжа ми да ги трепе .
Обадете се в ХЕИ / сега май имат друго име / и питайте. Друг вариант- вижте във в-к Позвънете дали не се рекламират фирми, занимаващи се с изтребване на насекоми и гризачи. Но ако напръскат само при вас няма да има ефект- трябва да се организирате всички живеещи и да ви обезпаразитят канализацията . Определено има ефект.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия