Направих първата стъпка...

  • 1 933
  • 25
Здравейте,момичета,
Вероятно на повечето от вас ще се стори смешна и излишна "моята" тема,но тъй като за мен значи много,бих искала да я споделя с вас.
Всички знаем за фолиевата киселина и затова,че е препоръчително да се пие месец-два,преди да се започнат опитите за бебче.Ами...Щастлива съм да ви съобщя,че от вчера започнах да я взимам... LaughingТъй като с мъжа ми дълго отлагахме идеята за дете и на моменти направо бях убедена,че той никога няма да го пожелае, снощи едно малко хапченце истински ме зарадва,защото означава,че вече съм по-близо...Направих първата крачка и дано всичко е наред от тук нататък.Желая успех на себе си и на всички вас и дано мечтите ни се сбъднат скоро.  bouquet
Виж целия пост
# 1
Смешно или НЕ, това е много важно! Поздравления! и Успех!
Виж целия пост
# 2
Успех и от мен Viktoria_26!!! Пожелавам ти от сърце скоро да се похвалиш с двете чертички.    bouquet
Виж целия пост
# 3
ох и аз я пия от три дни а от 4 вече правим опити, даже вчера бях на доктор и ми каза смело да действаме .успех и скоро всички с  EFP
Виж целия пост
# 4
Успех и на двете и дано не се задържите дълго в 'Искам бебе' Simple Smile
Виж целия пост
# 5
успех Виктория Hugдобре си направила,4е си запо4нала да пиеш фолиева киселина.дано скоро се похвалиш с положителен резултат  bouquet
Виж целия пост
# 6
Успех и то мен Виктория, браво. Peace
Виж целия пост
# 7
пожелавам успех и хич да не стоиш в този форум Simple Smile Бързо - бързо към отчетни
Виж целия пост
# 8
Успех! И не я спирай ако бебето не стане веднага. Препоръчително е да се пие три месеца преди да забременеш. Hug
Виж целия пост
# 9
И аз я пия от месец и половина май...Омженихме се на 30-04 и смело напред!!!!!!!!!Стискам ти палци, стискам и на себе си....Още някалоко дни и дано да има 2 4ерти, ако пък не, здраве да е...времето е пред нас!!!!!  Praynig  bouquet
Виж целия пост
# 10
Абе, да се разпиша и аз Mr. Green. От месец приемам фолиева киселина и се опитвам да огранича пушенето( с тенденция за спиране). Преди седмица видях бледа втора чертичка, ама ней се! Пак ще опитаме luvbed luvbed luvbed
Виж целия пост
# 11
 Уф Simple Smile здравейте и от мен... Май и аз трябва да се распиша, от 2 месеца пия фолиева киселина и сега само чакам Бебока  Hug  и да се надявам че скоро ще се похваля и аз  Laughing
Виж целия пост
# 12
Няма нищо излишно в темата, дано все повече кандидат-майчета се замислят по въпроса и да има все по малко болни бебета.
А на теб лично пожелавам другия месец да си във форум "Бъдещи майки"  bouquet
Виж целия пост
# 13
А на теб лично пожелавам другия месец да си във форум "Бъдещи майки"  bouquet
А след 9 месеца да те вълнуват памперси, колики и др. бебешки "проблеми" Wink
Виж целия пост
# 14
А на теб лично пожелавам другия месец да си във форум "Бъдещи майки"  bouquet
А след 9 месеца да те вълнуват памперси, колики и др. бебешки "проблеми" Wink
И кърмене, и кърмене Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия