Покупка на апартамент или дете.........?

  • 3 251
  • 25
Здравейте Simple Smile
много се радвам че скоро открих този прекрасен форум  :хуг:
искам сега да отворя една тема която много ме вълнува и може би вие ще можете да ме посъветвате нещо което аз съм пропуснала Simple Smile искрено се надявам на това
аз и моя приятел с които сме от 3 години заедно, но се познаваме поне от 9 години вече мислим за дете, но аз съм малко по-страхлива, смисъл аз искам първо да купим апартамен и после бебе /ама ако стане и по рано пак много ще му се радваме/
та ако някои може да ми помогне като ме насочи за някои апартамент в София и не по-малък от 2-стаен или да ме посъветва с какво могат да ме излайат при сключване на сгелката мног ще се радвам Simple Smile
или да сподели опит как се отглежда дете и се изплаша апартамент
благодаря предварително и се надявам да помогна с отварянето на тази тема и с вашите отговори и на други като мен Simple Smile

Виж целия пост
# 1
То едното не пречи на другото, а пък как се гледа сама ще разбереш.според мен си направете детенце а пък то другото ще си дойде на мястото  Wink
Виж целия пост
# 2
темата ти не е за тук, но ще си кажа, какво мисля.

Съвет за покупка не мога да дам - не ми е познато.

Нещата в живота рядко се нареждат точно, както сме си мислили, че е най-добре. В този смисъл - ако искате дете и искате апартамент - действайте и по двете линии. Всичко си се намества, когато му е времето и мястото. И апартамент иска грижи, и правене на бебе понякога отнема време...
Виж целия пост
# 3
и аз мислч така направете си бебето пък другото се наглася някак си  Peace няма по хубаво нещо от бебето/детето
а относно апартамента ми погледни във вестниците с обяви там има много със сигурност ще си харесате някой  Peace
пожелавам успех и за двете неща
Виж целия пост
# 4
Ние живеехме на квартира , когато направихме бебка. После решихме да си купим апартамент. Вече изплащаме заема към банката, а правим и голям ремонт. Но най-хубавото е 4е си имаме малката принцеса. Всичко се нарежда Peace
А за апартаменти има мого обяви в интернет(imoti.net, imot.bg i t.n.) и във вестниците Peace
Желая успех и в двете начинания  bouquet
Виж целия пост
# 5
Мога единствено да ти кажа, че никой не знае как се отглежда дете, докато не стане родител Peace
Виж целия пост
# 6
Дете се гледа с любов, а апартамент се изплаща с работа...Мисля, че вие с приятеля ти трябва да си решите кое - кога, но щом сте готови и искате дете, не го отлагайте  Peace

А за покупката - най- сигурно е да работите с агенция, така няма да ви излъжат.
Виж целия пост
# 7
Дете се гледа с любов, а апартамент се изплаща с работа...Мисля, че вие с приятеля ти трябва да си решите кое - кога, но щом сте готови и искате дете, не го отлагайте  Peace

А за покупката - най- сигурно е да работите с агенция, така няма да ви излъжат.

Направо все едно аз мисля....Подкрепям изцяло мнението!
И още нещо - точно когато вече сте готови примерно с апартамента и си казвате - вече ще работим за бебе, нещата може и да не станат от раз.
Пожелавам ви много здраве и скоро да се похвалиш с резултати и от двете начинания!  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 8
Здравей Hug
Аз само ще ти кажа да спирате с 4уденките и да по4вате да действате и по двете линии Laughing
При нас ситуацията бе6е същата-аз първо исках собствено жилище и тогава да имае детенце,от гледна точка на сигурността.Няколко дни след подписване на договора и взимането на нотариалния акт от новото ни НАШЕ жилище Heart Eyes,разбрахме 4е 4акаме и бебнцееее Heart Eyes.И сега след тежък ремонт/ и изплащане на кредит разбира се / след 41 дена живот и здраве 4акаме сладкия нов обитател на къщата Heart Eyes.Така 4е не6тата се нареждат с желание и спокойствие.Успех Hug Hug
Виж целия пост
# 9
Ние също живеем на квартира и събираме пари за апартамент в София,но никога не сме поставяли под въпрос това дали първо ще имаме дете.
А относно купуването на апартамент в Интернет имамного сайтове на агенции,които продават апартаменти.
Успех в избора ви Peace.
Виж целия пост
# 10
Ние изплащаме кредити за апартамент и си направихме бебче Simple Smile

Всичко си е ок, гледаме си се, плащаме кредита и се справяме. Единственото нещо е че се наложи да тръгна на работа, когато ми свършиха болничните за раждане, но какво да се прави  Hug

Важното е че вкъщи имаме едно малко съкровище, което ни радва всеки миг  Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Мога единствено да ти кажа, че никой не знае как се отглежда дете, докато не стане родител Peace
Peace
използвай Кредор, ако обичаш, така повече хора ще се заинтересуват от темата ти и ще отговарят Wink
Виж целия пост
# 12
Интересно ми е на колко си години ... newsm78
За да имаш дете трябва да усетиш вътрешна необходимост и желание за това, ако е планирана бременност. Човек е убеден, че наистина е готов да предприеме една различна крачка - да започне да се грижи за едно беззащитно мъничко човешко същество, което изцяло зависи от него. Това е огромна отговорност и огромно щастие.

А за жилището какво да кажа - трябва да си прецениш какви доходи имаш, какви са доходите на половинката и какво включва в себе си "изплащането на собствено жилище". Естествено и отглеждането на дете е свързано с доста разходи.

Е за останалото, бъдещето ще покаже ... Laughing
Виж целия пост
# 13
Интересно ми е на колко си години ... newsm78
За да имаш дете трябва да усетиш вътрешна необходимост и желание за това, ако е планирана бременност. Човек е убеден, че наистина е готов да предприеме една различна крачка - да започне да се грижи за едно беззащитно мъничко човешко същество, което изцяло зависи от него. Това е огромна отговорност и огромно щастие.

А за жилището какво да кажа - трябва да си прецениш какви доходи имаш, какви са доходите на половинката и какво включва в себе си "изплащането на собствено жилище". Естествено и отглеждането на дете е свързано с доста разходи.

Е за останалото, бъдещето ще покаже ... Laughing

newsm10 И аз така мисля!!!
Виж целия пост
# 14
То едното не пречи на другото, а пък как се гледа сама ще разбереш.според мен си направете детенце а пък то другото ще си дойде на мястото  Wink
Peace

Много странен въпрос newsm78 Нямат никаква съпоставимост Naughty Ако сега се чудите дали апратманета или детето, след апартамента ще се чудите обзавеждане или дете и така до безкрай Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия