Avon само за представители: въпроси и отговори

  • 22 068
  • 331
мами, я кажете, че за пръв път пускам експресна поръчка: това до три работни дни как да го разбирам? пуснах поръчката си в четвъртък рано сутринта, да се надявам ли в петък или събота сутрин да е пристигнала?

Май за различните градове е различно  newsm78 Аз принципно си я пускам в четвъртък сутрин и в събота си я взимам.
Виж целия пост
# 1
Някой може ли да ми напише новата банкова сметка на Ейвън, че не знам откъде да я видя, на сайта не я пише?

За съжаление, имам само старата им сметка, т.е. преди въвеждане на IBAN номерата, дори сега с поръчката си получих едно платежно нареждане, попълнено от тях със старите им данни. Би трябвало да го напишат в сайта, защото няма как да се види иначе - сметките малко или много се променят, не се прикачват просто разни букви и допълнителни цифри. Освен това, като отворя на плащане в страницата им, се отваря информация за ePay, обаче в списъка на търговци на ePay няма Ейвън!!!
Виж целия пост
# 2
Цитат
Някой може ли да ми напише новата банкова сметка на Ейвън, че не знам откъде да я видя, на сайта не я пише?
Ето ти го,ако вече не си го намерила де-IBAN  BG78CITI92501000101121
Виж целия пост
# 3
Цитат
Някой може ли да ми напише новата банкова сметка на Ейвън, че не знам откъде да я видя, на сайта не я пише?
Ето ти го,ако вече не си го намерила де-IBAN  BG78CITI92501000101121

10х
обаче иска и някакъв BIC  / Bank Identification Code /   newsm78
Виж целия пост
# 4
Има ли представителки, които ще плащат след 10.06. На моето плтежно никъде не пише нов I BАN номер и сега се притесних... Кажете ако сте наясно, трябва ли да попълвам ново друго празно платежно или и с това ще мина. Аз плащам в последен или предпоследен ден и да не се сгафя накрая Tired Tired Tired
Виж целия пост
# 5
Цитат
Някой може ли да ми напише новата банкова сметка на Ейвън, че не знам откъде да я видя, на сайта не я пише?
Ето ти го,ако вече не си го намерила де-IBAN  BG78CITI92501000101121

10х
обаче иска и някакъв BIC  / Bank Identification Code /   newsm78

BIC е много лесно да извлечеш от IBAN-а - CITIBGSF -първо 4 букви за банката, 2 за държавата и 2 за града.

Някой има ли представа защо на интернет страницата като вляза в графа плащане излиза само информация за ePay, а всъщност чрез ePay не може да се плаща към Ейвън - няма го в списъка им. Само с вносна бележка ли плащате?
Виж целия пост
# 6
И аз днес отивам до банката да проверя, че заради тази смяна закъснях и с плащането.
Виж целия пост
# 7
BIC е много лесно да извлечеш от IBAN-а - CITIBGSF -първо 4 букви за банката, 2 за държавата и 2 за града.

Някой има ли представа защо на интернет страницата като вляза в графа плащане излиза само информация за ePay, а всъщност чрез ePay не може да се плаща към Ейвън - няма го в списъка им. Само с вносна бележка ли плащате?

Благодаря    bouquet   не знаех, че това означава BIC-а.

През ePay плащам само с вносна бележка.
Виж целия пост
# 8
Извинете,ама аз нищо не разбрах от тези кодове,за които говорите Embarassed.Сега,в крайна сметка,мога ли да платя с тази вносна бележка,която са ми пратили от Ейвън,или не мога?Моля ви,разяснете ми,че взех да се притеснявам Confused.
Виж целия пост
# 9
Извинете,ама аз нищо не разбрах от тези кодове,за които говорите Embarassed.Сега,в крайна сметка,мога ли да платя с тази вносна бележка,която са ми пратили от Ейвън,или не мога?Моля ви,разяснете ми,че взех да се притеснявам Confused.

Ако вносната ти бележка не съдържа тези нови кодове, не можеш. Просто, старите вече не работят!  Hug
Виж целия пост
# 10
Извинете,ама аз нищо не разбрах от тези кодове,за които говорите Embarassed.Сега,в крайна сметка,мога ли да платя с тази вносна бележка,която са ми пратили от Ейвън,или не мога?Моля ви,разяснете ми,че взех да се притеснявам Confused.

Ако вносната ти бележка не съдържа тези нови кодове, не можеш. Просто, старите вече не работят!  Hug

Тъкмо се връщам от банката, плащането става само с новите кодове. Просто там на място ще си попълниш нова вносна бележка. Аз си взех и няколко допълнително, за да не се бавя и за това.
Попълва се само IBAN без BIC.
Виж целия пост
# 11
от epay може да се плати чрез вносна бележка. аз така превеждам сумите. не се занимавам да ходя до банки и таксите, които ми удържат са поносими..дори по-малки от колкото да отида до банка.. препоръчвам на всички, които могат да си правят плащанията чрез интернет. много удобно е.
Виж целия пост
# 12
epay  е през Интернет, за какво ти е вносна бележка - основание ти е номерът на фактурата, цената е ясна също!

На моя сайт са следните номера:
IBAN: BG78CITI92501000101121
BIC: CITI9250

По-късно ще се опитам да платя чрез epay.
Виж целия пост
# 13
epay  е през Интернет, за какво ти е вносна бележка - основание ти е номерът на фактурата, цената е ясна също!

На моя сайт са следните номера:
IBAN: BG78CITI92501000101121
BIC: CITI9250

По-късно ще се опитам да платя чрез epay.

На кой сайт ти го пише това  newsm78
По-горе Валентина е дала друг BIC, който според мен е по-верен CITIBGSF


BIC е много лесно да извлечеш от IBAN-а - CITIBGSF -първо 4 букви за банката, 2 за държавата и 2 за града.

само да допълня, че последните две са за града, в който е централата на банката.

Ето тук има за всички банки    www.ibanbg.com
Виж целия пост
# 14
И на мен ми пише BIC CITI9250  в страницата с текущ баланс....

Счетоводителките и касиерката тук в работата ме убеждават, че е това е грешка, BIC-а трябва да е един и същи за всички сметки в една банка   newsm78


Ще се побъркам вече   #Crazy  звънях в цетралния офис на Ейвън, там девойката усилено ме убеждава, че аз бъркам, това им било подадено от банката   newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия