СФОРМИРАНЕ НА СПЕЦ. ГРУПА ОТ ПРОБЛЕМНИ ДЕЦА В СПЕЦ. ГРАДИНА "ЕЛИЦА"В ПЛОВДИВ

  • 1 231
  • 6


Мили мами от Пловдив и областта, след днешния разговор с логопед Христева на специална градина "Елица" решихме следното:
ако искаме да се създаде специална група за деца с ГРР, атипичен аутизъм, аутизъм, хипирактивни, с агресия  - въобще проблемни деца /дори и такива с ДЦБ/ може да се осъществи тази идея и с наша помощ. СпГ "Елица" разполага с подходящо помещение за сформирането на такава група.
Но ще трябва да действаме бързо - до края на другата семица 12-16 юни, защото предстои защитаване на щатове и бройки и ако успеем да сформираме необходимата бройка, която е най-малко 5 деца ще има такава група на есен.

За това ви предлагам и каня:
1. на моя е-mail да ми изпращате  или
2. лично да предадете
3. да се срещнем пред Спец. градина "Елица"

с молби за сформиране на такава група, подписани от нас - родителите до Директорката градината.
Благодаря Ви предварително, надявам се да подкрепите и вие тази идея на специалистите от "Елица", както и аз, защото постъпват още деца с гореописаните диагнози и ще хубаво такива деца да са в отделна група и със засилена и специална програма за обучение.

Ще съм в очакване Thinking на отзивите ви....
Успех !  bouquet
Виж целия пост
# 1
Даниела, следващата седмица смятаме, че ще сме готови с документите и ще постъпим в градината. Изчаквах разрешението за отпуск на таткото, защото живеем на другия край на града и няма как да се оправя с двете деца.
Дано повече майки четат тук.
Трябва ли нещо допълнително да се направи?
Виж целия пост
# 2
Здрасти, днес  тъкмо си говорихме за теб, че Наталия може да бъде в такава група.
Мисля, че щом си готова с документите, вече си готова за приемане.

Доколкото ги разбрах, исках молби от нас за сформирането на такава група, за да имат основание за нейното създаване.

Надявам се, че ще се отрази добре градината на детето, за това ви пожелавам успех.
Бях ти писала за служебен транспорт с медицинско лице придружител, че има градината, ако желаеш да го ползваш.

Поздрави, чао за сега, ако има още нещо...  bouquet
Виж целия пост
# 3
Да, служебния транспорт е улеснение, но за сега в началото ще я водя по 1-2 часа за да свикне, юли няма да ходи, а септември ще видим какво ще правим. Евентуално във вторник ще ни е първия ден.
Виж целия пост
# 4
Мами, нужната бройка е 3 деца, не 5. Такива групи се сформират с 3-5 деца, т.е. има ли 3, може да стане група.
Виж целия пост
# 5
Знам, че максимума е 5 деца за такава група.
Майките на такива деца търсим инициатива, ако има желаещи родители.

От тяхна страна пък се задава въпроса, хубаво ли е за децата да са само сред такива като тях ?
Виж целия пост
# 6
Очаквам #Crazy още ваши мнения по зададената тема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия