До мацките с гел и ноктопластика

  • 678
  • 7
Преди известно време си сложих гел на ноктите, без удължители. Стои супер, ноктите ми изглеждат прекрасно, ръцете ми са такива, каквито винаги съм мечтала, лака издържа по 10 дни.

До тук всичко  е прекрасно, докато не дойде време за поддръжката и трябва да дам поредните 25 лв.

Цената за поддръжка разбира се я знаех и преди това, ама като се замисля това са си 50 кинта на месец.  Confused
И май след лятото ще си бъда пак не до там красиви ръце.  Sad

Вие колко плащата за поддръжка? Интересно ми е какви са цените в другите салони и дали няма ниакъде, където е по-изгодно  Wink
Виж целия пост
# 1
Извинявай, малко извън темата.
Не ти ли се развалят истинските нокти от гела?
Аз много се чудя  newsm78 ама 50лв на месец множко ми се струват.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Извинявай, малко извън темата.
Не ти ли се развалят истинските нокти от гела?
Аз много се чудя  newsm78 ама 50лв на месец множко ми се струват.  Rolling Eyes

След махането на гела не е най-красивият нокът на света.

Маникюристката ми каза, че месец и нещо след махането ноктите са доста по-чупливи, ама нали знаеш "трай бабо за хубост"
Аз си го направих, за да си се поглезя, но малко скъпо ми идва тази глезотия  Crazy
Виж целия пост
# 3
50 лв ми се струва много.
На мен поставянето ми струваше 30лв, поддръжката по 15 лв, 2 пъти месечно.
Виж целия пост
# 4
Pri mene poddrajkata e 15lv.no pak sam ti dale4 newsm53-25lv. za poddrajka  si e cifra-osven ako ne e akrigel toi e po skap.
Виж целия пост
# 5
Ами да, акрилен гел е.
Всъщност поддръжката е 20 лв., но с лака и декорацията или френски маникюр, какъво си правя най-често и става 25. Някак си ми се струва тъпо да ми направят перфектни нокти и да не ме лакират.

AnMary, ти къде ходиш за 15 лв?
Виж целия пост
# 6
Надежда 2, в един козметичен и фризьорски салон в бл. 272
Виж целия пост
# 7
Надежда 2, в един козметичен и фризьорски салон в бл. 272

Далечко ми идва  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия