На новородено

  • 2 125
  • 59
Здравейте мами въпросът ми към вас е дали на новородено бебче му се мие главичката със сапун или шампоан?Мерси предварително.Извинявам се ако повтарям темата.
Виж целия пост
# 1
На мен педито ми каза до 40 дена да му я мия със сапун, после вече с шампоанче. Ние използвахме сапуна на Бюбхен и бяхме много доволни!  Wink  bouquet
Виж целия пост
# 2
сапунът на Нивеа със зехтин  емного хубав също!
Виж целия пост
# 3
Първият месец я миехме с един немски детски сапун, но не се сещам как се казваше newsm78
Виж целия пост
# 4
До 1 месец го къпех само с вода, от тогава насам с гела за коса и тяло на Бюбхен. Нямаме никакви проблеми. Peace
Виж целия пост
# 5
От самото начало миех косата с шампона на Бюбхен,който е за коса и тяло.
Виж целия пост
# 6
На мен педито ми каза до 40 дена да му я мия със сапун, после вече с шампоанче. Ние използвахме сапуна на Бюбхен и бяхме много доволни!  Wink  bouquet

Същото беше и при нас! Peace
Виж целия пост
# 7
Аз първите 20 дена къпах със сапун.След това започнах със шампоан за коса и тяло.
Виж целия пост
# 8
Аз до навършването на 1 месец го миех само с вода, а после започнах да го мия с шампоана за коса и тяло на Мустела а и още продължавам с него да го мия и нямаме продлеми със суха кожа и т.н.  Praynig  Peace
Виж целия пост
# 9
Със сапун детски на Нивея
Виж целия пост
# 10
Първия път мих само с вода,а после до края на 1 -ия месец със сапун.След това със шампоан.
Виж целия пост
# 11
Здравейте мами въпросът ми към вас е дали на новородено бебче му се мие главичката със сапун или шампоан?Мерси предварително.Извинявам се ако повтарям темата.

Не...не съм го мила с нищо друго, освен с вода 3 месеца........
Виж целия пост
# 12
аз не съм знаела, че трябва да се мие първо със сапун. Затова директно минахме на шампоан.

Всъщност всички шампоани директно ги сипвам във водата и ги разпенвам. Още от самото начало правим така.
Виж целия пост
# 13
Мерси за отговорите ще се възползвам от тях  Wink
Виж целия пост
# 14
Откакто са я изписали от родилното я къпя с шампоан
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия