куриерски услуги

  • 3 817
  • 15
Момичета, спешно ми трябва информация за куриерски фирми. Коя е най- добрата, сигурна и евтина. Трябва ми за чести пратки между София и Варна.
Виж целия пост
# 1
Спиди са най-евтините, така ми се струва, де. Досега не съм имала проблем с тях.
Виж целия пост
# 2
http://www.interlogistica.bg/about_bg.aspx

Много съм доволна
Виж целия пост
# 3
Нашата фирма използва Лео Експрес. Евтини са и нямаме оплакване досега.
Виж целия пост
# 4
със Спиди само ядове съм имала  /от 2доставки и двете с ядове и проблеми и забавяния, въпреки доплащане за бърза пратка/ #2gunfire

Доволна съм от Интерлогистика и от Булпост
Виж целия пост
# 5
Мила, контактувам с куриерски фирми почти непрекъснато от около 3 - 4 години. Няма понятие като най-сигурна и най -евтина - двете понятия се изключват.
Аз лично предпочитам да работя с Интерлогистика. Те са сигурни, коректни, евтини, но не от най-евтините.
Най-евтини са СПИДИ, коректни като отношение към клиента, но не пазят пратките - в смисъл направо ги подмятат. Мисля, че политиката им е по-особена в ценово отношение ак искаш стикер - чупливо!
Иначе има едни сравнително нови Лео Експрес - те са евтинки и нямям оплаквания.
Виноги можеш да си застраховаш пратките само виж коя колко % взима от стойносста на стоката!
Еконт - не много коректни!
Има и D&D - стават!
Ако искаш ще ти дам и телефони,  можеш да поискаш ценови листи. А ако ще пращаш голям обем пратки ще ти е по-евтино да сключиш договор. Ако голямя част от пратките са за твоя сметка ще получаваш отстъпка а и така за плащането е по-лесно. Плашаш веднъж в месеца - не на място ими да ти носят ф-ри след 2 - 3 дни.
Успех  bouquet
Виж целия пост
# 6
ние имаме договор със Сити Експрес и само веднъж имахме забавяне с 1 час на доставка, много са точни, но досега май на сме имали поръчки за провинцията, та не знам как са им междуградските  newsm78...иначе плащаме веднъж на 1-2 месеца когато минем определена сума.
Виж целия пост
# 7
Момичета много ви благодаря   bouquet  bouquet  bouquet Безценни както винаги.
Виж целия пост
# 8
И аз  от  години само Интерлогистика ползвам и съм много доволна от тях-пазят пратките и не закъсняват.
Виж целия пост
# 9
Мога да кажа, кои да НЕ ползваш-Еконт Close #Cussing out
Виж целия пост
# 10
Мога да кажа, кои да НЕ ползваш-Еконт Close #Cussing out

Моля те сподели защо си недоволна от Еконт, аз рядко ги използвам, но ми се виждат евтини и коректни.

Между другото на DHL  цените им за страната не са високи и са коректни. Интерлогистика не са ли много скъпи? Иначе Спиди са най- гъвкави и според мен си заслужава да се работи с тях за малките градчета, защото цените за тях са като за големите градове.
Виж целия пост
# 11
Аз съм работила само с Еконт месечно по 2,3 пъти-и досега не съм имала проблем.
Виж целия пост
# 12
Ние ползваме Лео Експрес и D&D и сме доволни и от двете фирми.
Имахме приятел работещ в Еконт, но въпреки това не съм много доволна от тях.
Виж целия пост
# 13
Булпост и Еконт! Peace
Виж целия пост
# 14
Последно ползвах ДиД и Еконт за по-странните дестинации. От ДиД съм доволна, но то е поради личния контакт-постигнах добър контакт с шефката им и с куриера, който всеки път беше един и същ.
Спиди не ползвам. А Интерлогистика ползвах от немай къде за едни бои, но не ми допадат, то са едни фасони  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия