Истина ли е това?

  • 2 730
  • 27
http://www.superroditeli.com/forum/viewtopic.php?t=63&sid=56 … 443e265a17c344370
Виж целия пост
# 1
 smile3507
Виж целия пост
# 2
Доста дългичко........
Предлагам някое мадицинско лице да изкаже мнение.
Виж целия пост
# 3
Обяснено е подробно и логично. Дали е вярно - не знам, но изглежда смислено...
Виж целия пост
# 4
Изглежда смислено на теория, но дядото на мъжа ми почина от рак на дебелото черво, а цял живот е живял на село и е ползвал селска тоалетна - следователно на практика не действа.
Виж целия пост
# 5
Това за тоалетните изплува през известно време във форума, аз го виждам за трети път. Честно - вижда ми се глупост, особено откакто ми порасна бременния корем. Че аз като клекна не мога да се изправя без чужда помощ, голямо унижение би било да викам за помощ от клекнала тоалетна. Сега си сядам на "трона", ставам си сама - удобство при употреба Laughing Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Скоро в Здравния имаше същата тема - сега ще я изровя Thinking
Виж целия пост
# 7
Ето я !
Виж целия пост
# 8
Ааа, една от любимите статии на Людмил (Натуралист в Дир-а) Mr. Green Ха сега някой да изкопае и статията за вредата от памперсите, както и раждането в домашна обстановка без медицински лица... Whistling Е, това последното, жена му вече го направи Wink Не мога да забравя плацентата в тавата за готвене Sick
Виж целия пост
# 9
Ааа, една от любимите статии на Людмил (Натуралист в Дир-а) Mr. Green Ха сега някой да изкопае и статията за вредата от памперсите, както и раждането в домашна обстановка без медицински лица... Whistling Е, това последното, жена му вече го направи Wink Не мога да забравя плацентата в тавата за готвене Sick
Ти пък с тази тава! Не си ли имала дядо и баба на село, където колят животни хихихихихи Laughing, далакът иглежда почти по същия начин според мен  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
http://squatter.hit.bg/
нищо ново  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Ти пък с тази тава! Не си ли имала дядо и баба на село, където колят животни хихихихихи Laughing, далакът иглежда почти по същия начин според мен  Mr. Green
Ааа, аз пропусках кървавата част Wink
Виж целия пост
# 12
Пълни глупости. Sick
Виж целия пост
# 13
 smile3507
Виж целия пост
# 14


 morning kaffeetrmker_2  food010 Coffee
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия